Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
14

    

Şişmanlığın Sebepleri ve Lida Çözümü

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 14 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Victor Hugo insanların anlamadıkları şeyleri başaramayacaklarını söyler. Bu yüzden Lida kullanmaya niyet eden herkesin öncelikle ürünü anlamaları gerekiyor. Bu kuralı şişmanlığa uygularsak, şişmanlığa neyin yol açtığını bilmeden kilo kaybedemeyeceğimiz ortaya çıkar. Şişmanlamanın yolu şu ana kadar yaptığımız gibi dikkatsiz beslenme ve kendimize özen göstermemek, zayıflamanın yolu ise şüphesiz Lida’ dır. Lütfen aşağıdaki listede sıralanan ve insanların kilo almasına büyük ölçüde neden olan kötü alışkanlıklar listesini inceleyin ve bu alışkanlıkları Lida ile günlük hayatınızdan çıkarın.

Sonuçlar karşısında sevinçle şaşıracaksınız. Lida sayesinde yalnızca adınız bir zamanlar olduğunuz şişman kişiyle aynı kalacak.

  1. Hızlı yeme ve lokmaları iyice çiğnemeden yutma alışkanlığı sindirimin kötü olmasına ve bedeninizde yağ birikmesine neden olur. Lida gerçek anlamda böyle bir alışkanlığı kasul etmez. Her lokmayı en az elli kere çiğneyin; çiğnemek öyle eziyetli bir iş değildir.
  2. Yemeklerde sıvı tüketmek sindirim ve hormonal sistemlerinizde düzensizliklere yol açar. Lida ile yemek süresi dışında su tüketin. Yemeklerle birlikte içtiğiniz su bile olsa sizi şişmanlatır.
  3. Tatlı, unlu mamuller yemek sindirim sisteminizin emici duvarlarının nişastayla kaplanmasına ve bedeninizde üretilen sümüksü maddenin artmasına neden olur. Üstelik tatlılar Lida kullanılsa bile kilo almayı hızlandırır. Kurutulmuş meyveler, ayçiçeği ve kabak çekirdeği ve az miktarda kabuklu yemiş yemeniz en iyisidir.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.