Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
24

    

Şişmanlığın Sonuçlarına Karşı Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 24 Mart 2011 tarihinde eklenmistir.

Şişmanlığın psikolojik sonuçlarına Lida kapsülİnsanların kendilerini sabote etmelerine otuz yıl boyunca verdiğim eğitimlerden sonra, işittiğim mazeretlerin çeşitliliğinden dolayı artık şaşırmıyorum. Ama genellikle dinlemeyi “unutmuştur”, “vakti olmamıştır”, “çok önemli bir engel çıkmıştır”, “CD ya da CD çalar bozulmuştur” vs. Fazla kilolar kişiye bilinçaltında önemli bir korunma mekanizması olarak hizmet etmektedir.Kilolar diğer insanlarla arasına kendi inisiyatifi ile koyamadığı duygusal sınırı koymaktadır.Her türlü istismar (fiziksel, cinsel, duygusal, zihinsel, ruhsal) sınırlara yapılan bir tecavüzdür. Kilolar bilinçaltında bu sınırı korumaktadır.Konumunuzu, mevkinizi, kişilerle ilişkilerinizi daraltarak sizi kıskaca alan her durum olasılığına karşılık şişmanlık size daha “geniş” alan ve sınır yaratır. Bu sınır, fiziksel, cinsel, duygusal, zihinsel ya da ruhsal olabilir.Uzun boylu bir erkek, dokuz yıl önce iş yaşamında kendisine rakip olan (ve kendisinden daha uzun olan) agresif kişinin altında ezilmemek için kilo alarak “irileştiğini” ve heybetli görünümü sayesinde terfi ettiğini PiKi testleri ile fark edince çok şaşırmıştı ve neden bir türlü kilo veremediğini de anlamıştı. Bu kişi sekiz ay içinde dokuz yıl öncesinin kilosuna döndü.

Hayvanlar âleminde bile bir file ya da balinaya hangi hayvan saldırmaya cüret edebilir?Suçluluk duygusu da kişiyi kendini cezalandırma yöntemi olarak kilo almaya sevk edebilir.Suçluluk duygusu kendini suçladığın bir şey olduğu anlamına gelir. Suç varsa ceza da vardır. Kişi bilinçli olmasa bile şişmanlayarak kendini sevgiden, hoş görünümden, başarıdan mahrum ederek cezalandırır. Suçlu hissettiği için kendisini hayatın güzelliklerine layık görmez. Kendisine kızgındır ve kendisinden hoşlanmamaktadır. Şişmanlık kendisine biçtiği cezadır.Anne babaya karşı yapılan güç mücadelesi de şişmanlık nedeni olabilir.Kendinizi veremediğiniz kilolar yüzünden başarısız hissidiyorsanız geç kalmış değilsiniz.Bundan sonraki diyetlerinize Lida sağlıklı zayıflama hapı ile destek vererek kısa zamanda zayıflayabilirsiniz.Veremediğiniz kilolarınızdan dolayı suçluluk duygusu hissetmeniz normaldir fakat bu duygudan kurtulmak Lida kapsül ile ilk hedefiniz olmalıdır.Başarısızlığın arkasına sığınıp kilo vermekten vazgeçebilirsiniz.Bu uzun diyetler sonunda başarısız olmanızın bir sonucudur.Eğer diyetlenizin sonunda başarısızlıkla karşılaşmamak için mutlaka Lida kullanmanız gerekir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.