Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
13

    

Şişmanlık Hastalığına Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 13 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Şişmanlık hastalığına lidaÇoğu aşırı kilolu insan yemek bağımlısıdır ve bu bağımlılık şişmanlık hastalığında güçlü, duygusal bir kuvvettir. Bu bağımlılığın olumsuz etkilerinden korunmak lida kapsül kullanmak uygun olacaktır. Şişmanlık hastalığına lida ile önlem alın ki şişmanlık korkusuyla yaşamayın ve daha huzurlu bir yaşam sürün. Zayıflama diyetlerinin işe yaramamalarının bir sebebi, bağımlılıkları hedef almıyor olmalarıdır ve zaten çoğu bağımlı insan, bağımlı olduğunun farkında bile değil. Bu nedenle diyetle zayıflama yerine lida kapsül kullanarak zayıflamayı denemelisiniz.

Rafine şeker ve tahıllar gibi basit karbonhidratlar yediğinizde beyinde üretilen ve “iyi hissetmenizi sağlayan” kimyasallarla gıdalara verdiğiniz alerjik reaksiyonların sonucunda ortaya çıkan yine aynı kimyasalların, yemekle ilgili duygu ve davranışlarınızı nasıl etkilediğini anlatmıştık. Çoğu şişman insanda bu iki mekanizma da aktiftir ve hem rafine edilmiş karbonhidratlara hem de alerjik gıdalara karşı bağımlılığa sebep olur. Bu şişman kişilerin lida kapsül ile fazla kilolarına önlem alması gerekmektedir.

Bu bağımlılık ve alerjik etkisi olan gıdalardan kaçının, ama önce bunları tespit etmeniz gerekir. Bunu yapmanın bir yolu, altı gün boyunca sadece su ve tamponlu C vitamini ile beslenmektir. Bu yöntemlerin dışında lida diyet hapı kullanmak da etkili bir çözüm yoludur. Bu teknik güvenli, ucuz ve son derece faydalıdır, ama bir doktorun gözetimi altında uygulanması gerekir.

Bir kerede tek bir gıda tüketin, o gıdanın kendinizi nasıl hissettirdiğini, davranış ve duygularınızı not edin. Kendinizi yorgun hissetmenize yol açan, sizi terleten, gözlerinizi kaşındıran, nezle eden, parmaklarınızın, gözlerinizin veya midenizin şişmesine ya da cildinizin kabarması neden olan gıdalara alerjiniz var demektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.