Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
07

    

Şişmanlık Korkusuyla Yaşamayın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 07 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Her an kilo alacağız korkusuyla yaşamak insanı ciddi anlamda çıldırtır. Sağlıklı şekilde kilo vermek içn öncelikle düzenli beslenmek gereklidir. Ayrıca lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede forma girerken daha düzenli kilo vereceksiniz.

İstediğiniz forma ulaşmak için yapmanız gereken beslenmeyi geri planda bırakmadan dengeli şekilde kilo vererek lida ile sağlığınızı da etkileyemeyecek yöntemler ile zayıflamanın keyfini çıkarmalısınız.

Bulimiya ile ilgili tıp alanında yapılmış açıklayıcı klinik araştırma ise 1979 yılında psikiyatr gerard russell’ın yazmış olduğu makaledir. Russell, anoreksiya ve bulimiya nervozayı, kişilerin şişmanlık korkusu ve beden algısı probleminden kaynaklanan duygusal bozukluluklar olarak tanımlamıştır. Eğer metabolizmanız yavaş çalışıyorsa az çalışan tiroid için lida kullanmanız metabolizmanızın hızlanmasına ve tiroid bezlerinin çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Bulimiyanın teşhis ve tanımlanmasının ne yönde olacağıyla ilgili çelişkiler 1980’de açıklığa kavuşturulmuştur. Daha öncesinde uzmanlar aşırı yemenin mi, yoksa yiyecekleri çıkarmanın mı öncül olduğu konusunda fikir ayrılığı içerisindeydiler. Bu ayrımlar 1987 yılında çözülmüş ve yeniden gözden geçirilmiştir.

Aşırı yeme bozukluğu aşırı yeme bozukluğunun kökeni yüzyıllar öncesine dayanır. Ama aşırı yeme bozukluğunun tanımı 1990’larda yapılmıştır. Ancak bu tarihte aşırı yeme bozukluğunun obeziteye yakın ama farklı bir başlık altında sınıflandırılabilecek bir yeme bozukluğu olduğunun farkına varılmıştır.

1970’lerden başlayarak 1980’lerde çoğu obezin normal sayılabilecek ölçüde yediği gözlenirken, 90’ların başında obezitenin bazı alt gruplarında ve normal kiloda olan bazı bireylerde aşırı yeme nöbetlerinin görüldüğüne rastlanmıştır. Ayrıca aşırı yeme atakları yaşayan bireylerin beden ve kilolarıyla ilgili bilişsel çarpıtmalara, yeme davranışı bozukluklarına sahip olmaları bu durumun bir yeme bozukluğu olarak değerlendirilmesine sebep olmuştur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.