Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
16

    

Şişmanlık Sorununa Lida Kapsül

Şişmanlık sorununa lida kapsülDeneyimlerimize göre, şişmanlık sorunu olan birçok hastamız, özel bir kısıtlama rejimi uygulamaya başlayınca zayıflamaktadır. Eğer sizinde şişmanlık sorununuz varsa lida kapsül’ den destek alabilirsiniz. Bu tür rejimler sonunda saptanan en dokunan yiyecekler buğday, yulaf, çavdar, süt ve süt ürünleridir. Öbür rejimler başarısız olmuşsa, genellikle yağı ve karbonhidratı az, tahıllardan ve süt ürünlerinden yoksun bir rejim başarılı sonuçlar verebilir. Bu rejim lida bitkisel kapsül ile desteklenirse kilo verme daha hızlı gerçekleşir.

Kalorisi düşük bir beslenme rejimi uygulayanlara vitamin ve mineralli bütünleyiciler almaları salık verilir. Ayrıca temel yağ asitlerini içeren bütünleyiciler almak da gerekebilir. Spor yapmak kalori gereksinimini artırarak kilo vermeyi sağlar. Spor lida kapsül diyetleri sırasında ayrı bir önem taşımaktadır.

Ayrıca, lida kapsül metabolizmayı hızlandırır, morali yükseltir. Haftada en az üç kez yarım ya da bir saat beden hareketi yapılması salık verilir. Bir zayıflama rejimiyle birlikte uygulandığında kilo vermeyi kolaylaştırır. Yukarıdaki öğütleri tutar, uygun bir zayıflama rejimi uygularsanız, zayıflayabilirsiniz. Unutmayın ki, ilk ya da ikinci haftada bir hayli kilo verebilirsiniz, ama daha sonra ayda ancak 12.5 kilo vermeniz normaldir.

İnsan ömrü konusunda birbirinden değişik görüşler vardır: İnsanın ne kadar yaşayacağı önceden belli midir ve bu süre hiçbir biçimde uzatılamaz mı, yoksa yaşlanma bazı dış etkenlere mi bağlıdır? Genetik nedenlerle bazı ailelerin bireyleri daha uzun ömürlü olur; bazı ailelerin bireyleri de kalp hastalıklarına, tiroit hastalıklarına ve kansere daha yatkındır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.