Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
05

    

Şişmanlık ve Kalp Hastalıkları..

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 05 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Bugün Lida kullanıcıları dışında kalan, Lida’ yı araştıran ve kullanıp kullanmama konusunda tereddüt içinde olan kimselere bir çağrıda bulunacağız. Lida araştırmacılarına şişmanlıktan biraz bahsedeceğiz. Şişmanlık kalp hastalıklarını beraberinde getiren önemli bir durumdur. Zira şişmanlıkla birlikte kalp ve akciğerler etrafında hızla gelişen yağlanma bu organların çalışmaları esnasında, bulundukları göğüs kafesi boşluğuna sürtünmelerine neden olur. Örnek olarak kalp, yağlanması durumunda yüzeyindeki yağ birikintilerinin etkisi ile ritmik kan pompalama hareketlerini yaparken hem bu boşluğa sürtünür ve hem de kalbin iç boşluğu, kapakçıkları kanı kendisine getiren ve kendisinden boşaltan damarlarının yağlanmasına bağlı olarak çalışması güçleşir. İşte bu yüzden fazla kilolar büyük ve tehlikeli bir sıkıntıdır. şişman olan kişi “kilolarımla mutluyum” dememeli, hemen uygun bir diyet programı ile Lida kullanımına başlamalıdır.

Kalp, yukarıda bahsedilenler olduğunda hem daha zor kanla dolar ve hem de daha zor bir şekilde kanı pompalayarak vücut dokularına gönderir. Böylelikle kendi beslenmesi de tehlikeye girer. Zira kalp kasları arasında biriken yağ da kalp kası hücrelerinin yeterince kan alıp beslenmesini engelleyici rol oynayacaktır. Kalpten çıkan ve kalbe giren damarların intima yani iç cidarları şişmanlığa bağlı olarak gelişen bu yağlanmadan nasibini alacak, onlarında iç yüzeyleri yağlanacaktır. Böyle bir durumda kan damarlarda normal hız ve basınçta ilerleyemeyecek ve dolayısı ile şişman birey daha zayıf bir bireye göre kanı bu yağlanmış damarlarda ilerletmek için kalbine daha fazla yüklenecektir. Bu noktada da kalp daha fazla çalışacak, daha fazla pompalama hareketlerine ve efora girecektir. Bu oluşan durumların hepsi, temelde iyi bir diyet programı ve egzersiz desteği ile Lida kullanımı yapılarak engellenebilecek durumlardır. Lida ile aylık 4-10 kilo arası zayıflayabilir ve tüm vücudunuzdaki yağlanmadan dengeli bir biçimde kurtulabilirsiniz.

Kalbin aşırı yüklenmesi ve bunun getirdiği kalp zayıflaması ve diğer kalp hastalıklarına neden olmaktadır. İşte tam bu noktada spor ve egzersiz çok önemli olmaktadır. Zira yapılan her bir egzersiz biraz daha kilo kaybı, biraz daha yağ kaybı ve nihayetinde daha rahat ve sağlıklı kalp çalışmasını beraberinde getirecektir. Lida’ ya güvenip, ürünü düzenli olarak tüketmeye başlamak için tüm yazılarımızı ve yorumlarımızı gözden geirmenizi tavsiye ediyoruz.


Comments:
elmas on Aralık 5th, 2009 at 15:18 #

şu anda grip oldum lidayı kullanabilirmiyim

admin on Aralık 7th, 2009 at 01:57 #

elmas;

Kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.