Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
27

    

Şişmanlıktan Lida İle kurtulun

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 27 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Vücudumuz için zararlı olan besinleri hayatımızdan çıkaralım, sağlığımıza önem verelim ve dengeli beslenmeye yararlı gıdalar tüketmeye özen gösterelim hayatımızın geri kalan kısmını düzgün yaşamak istiyorsak bazı fedakarlıklar göstermek zorundayız, yalan yanlış beslenerek devam etmenin bize zararları olacaktır. Mesela zayıflama hapları ile zayıflayanlar özellikle Lida zayıflama hapları kullanımında öncelikle doktor kontrolü altında ve orjinal Lida hapı olmasına özen gösteriniz.

Piyasada o kadar çok sahte Lida hapı satıcıları varki artık orjinal Lida hapından bile ayırt edemeyecek kadar aynı, dikkatli olalım ve Lida zayıflama hapını kullanımında titiz davranalımmutlaka  tip saldırıya karşı vücut zararlı bölgeyi bütün zararlı etkilerden temizlemek için var gücüyle mücadele eder. Yağ aldırma ve ağrılar çekmeden zayıflamanıntek yolu Lida hapı denemektir.

Tıp tarihinin, ilk insanın yaralanması ya da hasta olmasıyla başladığı kabul edilir. İnsan hastalıklarının en eski kanıtlarına kemiklerde rastlanmıştır. Mısır mumyalarının incelenmesi bu insanlarda omurga tüberkülozu ve eklem romatizmaları bulunduğunu göster, mistir. Pireneler’de bir mağarada bulunan ve m.ö. 15000 yılına ait olduğu belirlenen bir resim, hayvan derilerine bürünmüş, korkunç geyik boynuzları takmış ve bilinen en eski doktor olan bir büyücüyü tanıtmaktadır.

İlkel insanlar hastalığa, vücuda giren şeytanların neden olduğunu düşünürlerdi. (hâlâ bazı ilkel kabileler bu inanışı sürdürmektedir.) Bu yüzden hasta kişi büyülenmiş olarak kabul edilirdi. Hasta, kabileden uzaklaştırılır ve bir tıp adamının ya da bir büyücünün üstün gücü sayesinde kötü ruhlar ya da şeytanlar korkutulur ve kovulurdu. Böylece hastanın iyileştiğine inanılırdı. Daha sonraki dönemlerde, eski mısır’da ilâç alırken hastadan şu duayı etmesi istenirdiey runumdaki ve organlarımdaki hastalıkları kovacak ilâç, hoş geldin!” bundan daha ileri bir çağ olan platon döneminde bile, hastalıkların “tanrının öfkesinden” kaynaklandığı inancı sürüyordur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.