Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
27

    

Size Kilo Verdirecek Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 27 Haziran 2011 tarihinde eklenmistir.

Size kilo verdirecek LidaBazı uzmanlar lipofuskinin, hücresel atıkların, hasar verici oksitlenme reaksiyonlarının meydana getirdiği oldukça reaktif moleküller olan serbest radikallerle bir etkileşiminin sonucu oluştuğunu düşünürler. Büyük miktarlarda yaş pigmenti hücrelere dolduğunda, hücrelerin oksidatif strese karşı daha hassas hale gelmesi de mümkündür. Stres ayrıca kilo alma nedenlerinin başında gelir. Stres kaynaklı kilo alımlarında Lida bitkisel hap kullanımı ideal bir yoldur. Bu da sözü çok daha önemli bir konuya, tamamen oksidatif stresle ilgili olan ve bilimsel düşüncede, genel hatlarıyla herkesin anlamasını gerektirecek kadar önemli bir yeri olan yaşlanmanın serbest radikal teorisine getiriyor.

Oksitlenme bir atom ya da molekülden elektronların atılması süreci için kimyasal bir terimdir. Oksijen, diğer atom ve moleküllerden elektronların çıkarılmasında başarılıdır ve böylelikle de genel sürece adını vermiştir. Bir başka deyişle, oksijen iyi bir okside edici maddedir, tabii diğer maddeler de öyle (örneğin, klor). Oksijenin kendisi yakıcı ve yıkıcıdır; bunu oksitlenmede ya da demirin paslanmasında, bir metalin aşınmış ve pullanmış bir maddeye dönüşmesinde görebilirsiniz. Yaşamak için oksijene ihtiyacımız vardır ama yüksek yoğunlukta olursa canlılar için zehirlidir.

Oksijen ve diğer oksitlendirici maddeler organik moleküllerden canlıların bağlı oldukları büyük olanlar elektronları söktüklerinde, onları kusurlu ve yarasız bir hale getirerek parçalarlar. Bu yüzden yaşayan sistemlerin, yapılarını hasardan korumak için oksijene ve oksitlenmeye karşı savunmaları olmalıdır.Bu savunmalar bambaşka bir amaç için, yani gezegenimizin ilk çağlarında çok daha yoğun olan güneş ışınlarına karşı korunma olarak evrimleşmiş olabilir. Bu ışın suyla etkileşime geçtiğinde, onu parçalayarak oksijen ve serbest radikal denilen bir dizi aracıyı üretir. Bu serbest radikaller kilo almanızı da etkileyebilir ve önlem olarak Lida kullanımı tavsiye edilir.

Serbest radikaller bağımsız olarak varlık gösterirler çok kısaca, bazı durumlarda ve değişken elektronik yapılarıyla ayırt edilirler: Eşlenmemiş bir elektron. Serbest radikaller sağlamlık kazanabilmek için yollarına çıkan moleküllerden elektronları çıkararak onlarla birlikte hareket ederler. Bu hareketler sırasında size kilo verdirmek için Lida içeriği ile etkileşime girebilirler. Bu da, tıpkı birbirine çarparak yıkılan domino taşları gibi düşerken komşusuna saldıran daha çok değişken molekül yaratmaktadır. Bu reaksiyon ancak, bozulmayan bir molekül oluşturmak için iki radikal birlikte hareket ettiğinde ya da reaksiyon ürünleri diğer moleküllerle etkileşemeyecek kadar zayıf olduğunda durur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.