Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
05

    

Stres Hormonları ve Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 05 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Stres Hormonları ve Lida KapsülStres hem fiziksel hem de psiko-duygusal kalım için savaş ya da kaç sisteminin etkinleştirilmesinin bir sonucudur. Stres, stres hormonları olan adrenalin ve kortizolün salgılanmasına yol açar.Bu hormonlar lida form hapı ile veya başka bir takviye ile durdurulmaz ise aşırı strese yol açabilir.Vücudu fizyolojik olarak savaş ya da kaça hazırlayan; bu amaçla kalp atım hızını ve kan basıncını artıran, kana glikoz salgılanmasını sağlayan, kan akımını sindirim sistemimizden kalbimize, akciğerimize ve kaslarımıza yönlendiren, hayatta kalmak için fazla yavaş bir süreç olan düşünmeyle ilişkili beynimizin ön loblarına kan akımını kesen sempatik sinir sistemini harekete geçirir.

Sinir sisteminin düzenli olarak lida kapsül ile desteklenmesi gerekmektedir. Beyin işlevlerimizin kontrolünün ön kortikal kontrolden Limbik-Beyin sapı Kalım Sistemleri tarafından yürütülen basmakalıp “refleks” tepkilere geçmesi açıkça Beyin Entegrasyonunun yitimi ve ön lobdaki düşünme, problem çözme ve karar alma yetilerimizin engellenmesiyle sonuçlanır.

Bu otomatik hayatta kalma tepkilerine engel olmak ve bilinçli kortikal kontrolde kalmak, özellikle ön korteks olmak üzere beyindeki besin seviyelerini düşüren, bu kalım duygularını baskılamak önemli ölçüde enerji gerektirir. Eğer herhangi bir uç besin eksikliği söz konusuysa, ön lob yeterli “enerjiyi” tüketir ve kontrolü tamamen tepkisel savaş ya da kaç sistemine bırakarak kapanır. Şişmanlamanıza sebep olan ve kilo almaya neden olan etkenlere lida kapsül ile müdahale etmek uygun olacaktır.

Çeşitli stres tipleri vardır.Psikolojik, zihinsel, duygusal, fiziksel ve fizyolojik ve bunlardan herhangi biri savaş ya da kaç tepkisini ateşleyebilir.

Stres Hormonları: Stres Hormonları Kortizol ve Adrenalin stres anında adrenal bezlerden salgılanır ve frontal lobdaki düşünmeyi engellemek ve hafızayı bloke etmek suretiyle zihinsel performansa zarar vermeyle sonuçlanan fizyolojimizi olumsuz etkiler.Hormonların bu olumsuz etkilerini en aza indirmek için düzenli olarak lida kapsül kullanımını tavsiye ediyoruz. (Kalp atım hızımızı ve kan basıncımızı artırır, vb.)

Stres hormonlarının kronik olarak yüksek olması, gastrit ve ülserler, kolit, tansiyon, felç ve koroner kalp hastalığı gibi hastalıklarla yakından ilişkilidir. Bu hastalıkların dışında kalan obezite için lida kullanımı uygun olacaktır. Yüksek düzeyde kortizol bağışıklık sistemini baskılar, hafıza oluşumunu engeller ve devam ederse beyinin kısa dönem hafıza merkezi olan hipokampusa gerçekten zarar verebilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.