Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
14

    

Stressiz Kilo Verimi için Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lida yosun hapı kategorisine 14 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlam kilo vermek için lida kapsüllerini kullanmalısınız. Düzenli bir şekilde zayıflamak için beslenme şeklinize de önem vermelisiniz. Saçma diyetlerden uzak durarak lida kullanmalısınız. Dengeli bir şekilde kilo verimi sağlamak için kesinlikle lidayı denemelsiniz.

“Doymak” mı, “doyum” mu? “Kafasındaki düşünce konuşmaya başladı michele’le karnın aç, miden çamaşır makinesinin kazanı gibi boş, kuzey kutbunun buzulları gibi soğuk. Kalk, yemek ye! Karnındaki soğuğun yerinde şimdi müthiş bir sıcaklık duydu. Bu sıcacık şefkat duygusu göbeğinden bütün bedenine yayılıyordu.

Dengesiz beslenme ve yaşam tarzınızı değiştirerek yaşamınızı lida ile güzelleştirin ki enerjik ve huzurlu bir şekilde kilo verin. Lida kullanmaya başladığınız anda stressiz kilo vermeye hazır olun. Sıkıntısı elini ırpınca kuşların kaçması gibi uçup gitmişti. Şimdi çevresindeki dünya yumuşacık, insanı kucaklamaya hazır kuştüyü bir yastık gibi görünüyordu.” Bebek yeni doğduğunda dünya ile tek ilişkisi anne memesidir.

Freud’un oral dönem dediği bu dönem bir yaşına kadar sürer. Bebek hangi sebepten ağlarsa ağlasın, annesini emmek onun sakinleşmesini, yatışmasını sağlar. Yıllar geçtikçe, yaşadığımız streslerle baş etmek için ki yaşanmaması mümkün değil kendimizi yatıştıracak yeni yöntemler keşfederiz.

“Tombul Yürek”teki Michele’in karnındaki soğukluk hissi yerine bazılarımızda boşluk, bazılarımızda huzursuzluk, bazılarımızda da “bir şey yapmam gerek” hissi doğar. Doymava değil, doyum hissine ihtiyaç duyarız. Siz de “Stresli olduğum zamanlarda sanki transa girmişim gibi ayaklarım beni mutfağa götürüyor, sonra da kendime çok kızıyorum!” diyenlerdenseniz, oral dönemde bebeğin kendini yatıştırabileceği en güçlü yöntemi kullananlardansınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.