Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
27

    

Süt Ürünlerindeki Tehlike

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 27 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Süt ürünlerindeki tehlikeLida diyetleri sırasında  olduğu gibi aynı şekilde protein ve kalsiyum inek sütünde de bulunabilir ama bu insan vücudunun sindirimine uygun şekilde olmayabilir. Sindirime yardımcı olmak için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Süt kalsiyum kadar kazein adında bir protein de içerir. Kazein ve kalsiyum kimyasal olarak birbirine bağlıdır. İnsan vücudu proteini etkili kullanabilmek ve kalsiyumdan uygun bir şekilde yararlanmak için bu ikisini ayıracak belirli sindirim enzimlerine ihtiyaç duyar.

Bu enzimler rennin ve laktoz olarak adlandırılır. Ne var ki, insanların büyük çoğunluğu üç dört yaşlarından sonra bu enzimleri üretmeyi durdurur. Bu nedenle insan vücudu sütten kesildikten sonra insan sütünü bile idare etmede zorluk çeker, hele ki inek sütü içmeye başlarsanız vücut gerçekten tehlikede olabilir. Süt tüketimini lida diyet hapı kullanımı sırasında abartmamalısınız.

İnek sütü insan sütüne oranla 300 kat daha fazla kazein içerir. Peki bu neden iyi bir şey değil? Kazein güçlü yapıştırıcıların birinde ana madde olarak kullanılmaktadır. Bu madde midenin duvarlarına ve bağırsakların astarlarına yapışır. Yani mideniz ve bağırsaklarınız uhu benzeri bir maddeyle kaplanır.

Bu da yemeğin uygun şekilde emilememesinden vücutta asitik reaksiyonlara ve süt ve süt ürünlerinin semptomu olan mukus üretimine kadar her çeşit soruna yol açabilir. Bu tip süt ürünlerinden lida kapsül kullanımı sırasında uzak durmanızda fayda vardır. Nikotin, alkol, trans yağlar, tuz ve rafine şekerden farklı olarak kümülatif etkiyi hesaba katsak da, süt sizi öldürmeyecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.