Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
08

    

Suyun İçilmesinin Sakıncalı Olduğu Durumlar

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 08 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Su içmekİhtiyaç olmadan su içmek de sakıncalıdır. Fakat lida kullanımı sırasında su tüketimi çok önemlidir. Su doğrudan kana karışır. Su miktarı arttığında kanın miktarı da artar ki bu, kalbin daha fazla çalışmasına sebep olur. Unutmayın, sayılı olan, kalbin vuruşlarıdır. Onu ne kadar az tüketirseniz, ömrünüzü o kadar uzatırsınız… İnsanın günlük su miktarı da bellidir. Esasında ihtiyaç duyulmadıkça içmemek gerekir. Lida kapsül kullanırken yeterli miktarda sıvı tüketmeye özen gösterin.

Bu, hem lüzumundan fazla miktarda su içerek gereksiz yere mideyi şişirmeyi önler hem de susuzluğun çabuk ve daha etkili biçimde geçmesini sağlar. Midenin doyma hissi için yukarıda izah ettiğimiz durum, suyun içilmesinde de geçerlidir. Doyma hissi oluşturmak için lida form kapsülü‘ nden destek alabilirsiniz.

Doyma hissi, midemize giren miktarla değil, ağzımızda duran süre içerisinde, beynin yaptığı analizlerle gerçekleşir. Yemeğe doyma/suya kanma komutunu veren organımız beyin olduğu için onu ikna etmemiz yeterli olacaktır! Lida’ nın verdiği doyma hissi ile kısa zamanda zayıflamanız mümkün.

Bizatihi hayatın kaynağı olan suyun içilmesinin sakıncalı olduğu durumlar da vardır. Eski tabipler yedi durumda su içmenin hastalıklara neden olacağım söylemişlerdir:

  1. Yorgun ve terli iken,
  2. Banyodan / hamamdan çıktıktan hemen sonra,
  3. Yemek sırasında,
  4. Yemekten hemen sonra,
  5. Meyve özellikle kavun yedikten sonra,
  6. Uykudan uyanır uyanmaz,
  7. Ayakta.

Bu durumlarda su içmek, insana faydadan çok zarar verir. Özellikle yemek ile beraber ve yemekten hemen sonra su içmenin sindirim ve hazım olayını ne kadar olumsuz etkilediğini Önceki sayfalarda aktarmıştık.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.