Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
03

    

Tatlı Yeme İsteğinizi Yok Etmek için..

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 03 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

tatlı yeme isteğiTatlıya aşırı düşükünlüğünüz ve ne kadar diyet yaparsanız yapın tatlı yemekten vazgeçemiyorsanız mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Lida form hapları sayesinde tatlı krizlerinden kurtulacaksınız. Bu şekilde daha kolay ve rahat zayıflayacaksınız.

Fazla kilolardan kurtulmak için önelikle beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Dengeli beslenme bu konuda önemlidir. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için mutlaka doğru adımlar atmalısınız. Aynı zamand alida form haplarının da zayıflamada etkisi oldukça büyüktür.

Hafızanızdaki anı, burnunuzun ucunu öyle sızlatır ki, o ortamdan gitmek istersiniz. Gözyaşları ile buluşmak üzereyken, tekrar kutlamadaki gürültü ve eğlencenin içine karışırsınız. Ama kendi çocukluğunuz hala gözü yaşlı size öyle bakar. Hiçbir yere gitmez, hep oradadır… İyileştirmek lazım o durumu, yoksa içinizdeki çocuk sizden yardım istemek için hep kapınızı çalacak, fakat sizin için bu durumlar sadece bir anı olarak kalacaktır.

Sağlıklı ve etkili bir takviye arıyorsanız lida haplarını kullanabilirsiniz. Lida form hapları doğru tercihtir. Sağlıklı ve düzgün fizik ölçüleri için kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kod değişikliğini işte tam da bu noktada kullanmak gerekir. Geçmişte yaşanılan ama hala aklınıza geldiğinde burnunuzu sızlatan olaylara geri dönüp değiştirmek, güçlendirmek, iyileştirmek gerekir. Bırakın o gözü yaşlı çocuk karşınıza gelsin, ilk defa dinleyin onu, ne derdi size, duyun onu.

Mantığınızla cevap vermeyin, sizin gözünüzle değil, onun diliyle açıklığa kavuşsun her şey.Onun sıkıntısı belki minicik bir balon, belki de bir arkadaş olabilir. Belki de birilerinin ona ne kadar güzel olduğunu söylemesini beklemekten başka hiçbir şeye ihtiyacı olmayabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.