Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
18

    

Tehlikeli Toksinlere Karşı Lida

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lidagel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 18 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Vücudumuzu sarıp sarmalayan tehlikeli toksinlerden kurtulmak için bol bol su tüketmek gerekir. Su tüketme içinde lida kullanmak gerekir. Çünkü lida içerisinde bulunan bazı maddeler sayesinde susamanıza yardımcı olacaktır. Lida kullanırken bol bol su tüketeceksiniz. En çokta su içmekte zorluk çeken kişiler tarafından lidayı öneriyoruz.

Lida hiç bir yan etkisi bulunmayan tek kapsüldür. Güven içinde kullanabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için iyi bir fırsattır. Lida hapı ile kısa sürede kilo verirken daha sağlıklı görüneceksiniz. Semptomlarla teşhis, modern tıbbın her semptom koleksiyonuna belirli bir isim verme sürecidir.

Tıp semptomları düşman olarak görür ve doktorlar onları yok etmek üzere eğitim alırlar, bu vücudu tehlikeli toksinler, radyasyon ve operasyon yoluyla agresif bir şekilde zorlamak anlamına gelse dahi. Semptomoloji, tıbbın semptomlara bireysel olarak bakmasına, onları binlerce kategoriye ayırmasına, onları farklı hastalıklar olarak isimlendirmesine ve sonra bu semptomları bastırmak için o anda kabul gören bir protokol uygulamasına neden olur.

Bu yaklaşım, gereksiz bir karmaşaya sebep olur, ciddi bir kafa karışıklığı yaratır ve hastalıkla anlamlı bir şekilde baş edilemez. Gerçekte, her semptom koleksiyonu  her belirli “hastalık”  işlev bozukluğu gösteren hücrelerin farklı bir ifadesidir. Ancak, farklı hücre türlerimiz ve her hücrenin işlev bozukluğu gösterebileceği farklı ifade şekilleriyle, olası semptom kombinasyonları sayısı sonsuzdur. Kilo vermek için lida ile kendinizi yormadan kilo verin huzurlu yaşayın.

Bir diğer deyişle, hücreler işlev bozukluğu gösterdiklerinde, kendimizi pek çok farklı şekilde hasta hissedebiliriz. C vitamini yetersizliği nedeniyle işlev bozukluğu gösteren hücreler, çinko yetersizliği nedeniyle işlev bozukluğu gösteren hücrelerden farklı semptomlar sergilerler. Kurşun toksikliği nedeniyle işlev bozukluğu gösteren hücreler, cıva toksikliği nedeniyle işlev bozukluğu gösteren hücrelerden farklı semptomlar sergilerler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.