Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
08

    

Tek Teselliniz Lida Hapı Olacak

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Meizi Çay kategorisine 08 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Diyet yaparken olumlu sonuçlar almak zor olabilir. Aylarca diyet ile uğraşmış başarısız sonuçlar elde etmiş olabilirsiniz. Bu duruma oldukça üzülmektesiniz. Fakat artık diyet yapmadan da kilo verilebiliyor. Nasıl olduğuna gelince lida zayıflama kapsülleri yardımcı oluyor.

Verilemeyen kiloları kısa sürede vermenizi sağlıyor. Lida hapı kullanmaya başlandığı andan itibaren etkisini göstermektedir. İçeriğindeki lignin ve pektin vücuttan ağır metallerin atılmasında oldukça etkilidir. Lida kapsüllerinin en büyük özelliği de yağların yakılmasına karşı müthiç etkili olmasıdır.

Fakat nefes darlığına ve alerjik astıma karşı rahatsızlıkları olan kişilere önerilmez.Yeniden beslenme programımıza sokmamız ve evimizde mutlaka bulundurmamız gereken bir meyve. Çikolata “tanrıların gıdası” olarak bilinen gerçek çikolata koyu renkli ve acıdır.

Lida zayıflama hapları sağlığa son derece yararlıdır. Çünkü harika bir antioksidandır. Lida zayıflama hapı’ nın etkili olmasına en çok risk taşıyan fazla kilolular mutlu olacak ve sevinecektir. Gerçek bir antioksidan olan çikolatanın temel maddesi kakaodur. Kakao çok az şeker ihtiva eder ve acıdır. Tatlandırıcılar bu acılığı bertaraf etmek için kullanılır. Bugün çikolata diye yediğin şeylerin çoğu gerçekte çok az kakao ihtiva ediyor.

Ve ünlü markaların içinde bile gdo var. Çikolatalı ürünlerin çoğu rafine şeker ya da yüksek früktoz mısır şurubuna katılmış azıcık kakao. Çikolata şurubu, çikolatalı dondurma, çikolatalı bisküvi, gofret, hatta çikolata diye satılan ürünlerin içinde çok az kakao var. Amerika’da sağlıklı beslenen arkadaşlarımın çantalannda hep acı doğal çikolata parçalan görüyorum. Kendi adıma gerçek çikolatayı yemeye çalıştım birkaç kez… Ve vazgeçtim. Onu yemektense sahte çikolatalardan bir lokma alıp bırakmayı tercih ettim.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.