Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
28

    

Tembel Kızın Lida ile Kazandıkları

Lida ile zayıflamak bu yaz çok kolaySağlıklı beslenmenin ne olduğunu bilen Lida kullananlar elini kaldırsın? Cevabı meyve, sebze ve asla yemem dediğiniz yiyecekler’ olanlar, bu bölüm sizin için. Yaygın inanışın aksine,  sağlıklı   beslenme   kilo kaybetmek ve 38 beden olmakla değil iyi hissetmek ve iyi görünmekle ilgili bir olgudur. Önümüzdeki yaz tatilinde insanların sizi şaşkınlıkla izlemeleri ve “aaa! nasıl zayıfladın?” sorusunu sormalarının yolu Lida’ dadır. Şükürler olsun   ki sevdiğiniz yemekleri kendinize yasaklamak ve her öğünde marul yaprağı ve süzme peynir yemek de değildir. Lida otomatik iştah kontrolü sağlar. Bunu önemseyin. Detoks yaptırmak ya da bazı besin gruplarını   yemeyi tamamen bırakmakla ilgisi bile yoktur.

Sağlıklı beslenmek yiyeceklere karşı sağlıklı bir tavır takınmaktır. Siz tembel olabilirsiniz. Fakat inanın sizden kat kat daha tembel olup da Orjinal Lida ile zayıflama konusunda başarı elde eden yüzbinlerce bayan var. Acıkınca yemek yemek, vücudunuza enerji ve vitamin sağlayan yiyecekleri seçmek ya da kontrolden çıkıp gün boyu çikolatalı kek yediğinizde dövünüp durmamak… Oldukça basit görünüyor ama dürüst olmak gerekirse çoğumuzun yiyeceklerle ve ne kadar yediğimiz ya da yemediğimizle ilgili garip anlayışları var.

Eğer kilo vermek istiyorsanız formül çok basit: az yemek ve çok hareket etmek. Az yemeyi Lida sağlar, hareket de sizden gelirse şu 3 ay kalan yaz ayına sağlıklı ve zayıf girmemeniz için hiçbir engel kalmayacak. Bu şekilde birkaç kilo kaybedeceksiniz. Bunun olduğundan daha karmaşık olduğunu düşünüyor (hatta umuyor) olabilirsiniz çünkü böylece bu konuyla ilgili hiçbir şey yapmamak için bir bahaneniz olmuş olacak, ama bu gerçek. Genleriniz ve yapınız bu formülün yalnızca küçük birer parçasını teşkil ediyor, olay aslında ağzınıza ne koyduğunuzda. Lida Kapsül sizi şundan da esirgeyecek: Düzenli olarak fast food, cips, çikolata ve bisküvi yemek ve sürekli kilo almak.

Her öğünde çeşitli yiyecekler yemektir. Günde üç ana öğün ve iki kez ara öğün yemektir. Zevk için yemenin yanı sıra enerji, vitamin ve doğru beslenmek için de yemektir. Her gün meyve ve sebze yemektir. Açlık hissi duymamak için her dört saatte bir bir şeyler yemektir. Açlık hissi zaten Lida ile hayal olmuştur.

Yemek yemeden önce açlık sinyallerini dinlemektir. Yediğiniz şey konusunda saplantılı olmamaktır. Yediğiniz şey konusunda dürüst olmaktır. Eğer Lida’ yı kullanarak kilo vermeye çalışıyorsanız, yememeniz gereken birkaç şey olduğunu kabul etmektir. Günde en az 1.5 litre su içmektir. Şeker içeriği yüksek içecekleri azaltmaktır.

Son olarak, yavaş yiyin ve beyninizin yeterince yemek yediğini anlamasını sağlayın. Lida DaiDaiHua sizin yeme düzeninizi zaten kontrol altında tutacaktır. Aceleyle yerseniz karnınız yemek ona doğru yoldayken bile aç olduğunuzu söyleyerek yemek borunuzu 20 dakika geriden takip eder.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.