Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
21

    

Umutsuz Zayıflama Girişimleri

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 21 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Bir işe başlarken asla umutsuzluğa kapılmayın. Zayıflamak içnde mutlaka her zaman başarma düşüncesi ile uygulayın. Özellikle lida kapsüllerini denerken kesinlikle kilo vereceksiniz. Bununla ilgli bir örnekleme verecek olursak,  zayıflamak isteyen lisa ile, en mutsuz olduğu zamanlarda yemek yemek veya annesini aramak dışında ne yapabileceğini konuştuk. Sürekli yemek yeme isteği ve bir türlü kilo verememesi sıkıntıya girmesine neden olmuştur.

Ama arkadaşının tavsiyesi üzerine uyguladığı lida zayıflama haplarını kullanmaya başladı.Çok güveniyordu zayıflayacağına inanıyordu, ve ve en sonunda 10 kilo vermeyi başardı. Ve artık lida onun hayatında vazgeçemeyeceği bir üsün haline geldi. Diyet yada sporlar ile başaramadığı bütün uygulamaları lida yosun hapı ile başardır.

Zayıflamak ve kiloyu kontrol etmek için lida desteği almanız uygundur. Orjinal lida kapsülleri sayesinde hiç olmadığınız kadar zayıf ve güzel olacaksınız. Ebeveynlerin, lisa’yı serbest bırakmak konusundaki çekincelerini, lisa’nın baştan çıkarıcı yardım taleplerini ve kendi sorumluluğunu almasına yardımcı olabilmemizin yollarını araştırdık. buluştuğumuzda seanslar aşağıdaki odağa yöneldi:

Aile geçmişlerini gözden geçirirken babanın ortalıkta olmayışı ve annekızın sembiyotik yakınlığını vurguladık. Ebeveynler bir başka terapistle devam edecekleri bir aile veya çift terapisini reddettiler ve anlaşılabileceği gibi bu birkaç seans, karmaşık aile dinamiklerini çözümlcmedi.

Ama, takip eden aylarda herkesin tutunabileceği, çapa görevi yapan, aile hakkında sözelleştirilmiş ve yapılanmış bir düşünce sağladılar. Seanslar; lisa, annesi ve babası arasında bir diyalog başlattı; hepsine düşünülecek ve peşinden gidilecek fikirler verdi; ve sonraki (en az) iki yıl boyunca gelişecek olan bir değişim sürecini başlattı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.