Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
06

    

Uzun Yaşamın Sırır Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida Meizi Çay, Lida yosun hapı kategorisine 06 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida yosun hapları kullandıktan sonra düzgün fiziğe kavuşacaksınız. Beslenme alışkanlıklarınızı değğiştirmeden dengeli şekilde kilo vereceksiniz. Formunuzu korumanın en doğal yolu lida hapıyla gerçekleşecektir. Hiç bir zararı olmayan düzenli kullanımında inanılmaz derecede etki gösteren lida hapları sizlerin daha güzel olmanızı sağlayacaktır. Sağlığınız için size kilo verdirecek lida asla unutmayın diyet ile kilo verilmesi oldukça zordur.

Potasyum eksikliği nadir görülmesine karşılık, besin yetersizliği ve diüretik kullanımı durumlarında ortaya çıkar. Bu sorunları aşmanın nedenide sadece lida hapıdır. Lida ile istediğiniz kadar vitamin minarel, protein alabilirsiniz. Bu sayede yaşamınızı da uzatırsınız. Dengeli beslenmek ve lida kullanmak ömrünüzü uzatacaktır. Kvvashiorkor yani protein ve karbonhidrat yetmezliğinin çok yaygın Deri, saç ve tırnakların diğer vücut kısımlarına nazaran daha sert olması tamamıyla olmasa da önemli derecede sülfürün bu kısımlardaki fazlalığına bağlıdır. Lida zayıflama hapları, mineraller vücudun ihtiyaç duyduğu iyodin miktarı çok düşük olmasına karşılık bu çok küçük miktar hayati yönden oldukça önemlidir. Zira iyodin tiroid bezi tarafından salgılanan tiroxin adlı hormonun yapısındaki temel maddedir.

Tiroksin hormonu ise bazal metabolik düzeyi belirleyen, bunu ayarlayan hormondur. Yani uyuma, sindirim, solunum gibi temel hayati fonksiyonlar için gerekli enerji üretimi bu hormonun kontrolünde gerçekleştirilir. Tiroid bezinin bu hormonu üretebilmesi için iyodin gereklidir.İyodin eksikliğinde, tiroksin hormonu üretimi dumura uğramakta ve bu hormon üretimindeki eksikliği gidermek için tiroid bezi bir savunma reaksiyonu olarak yani tiroksin hormonu açığını kapatmak amacıyla daha fazla çalışmaktadır. Öyle ki tiroid hormonunun her hücresi, her bir eksik iodin partikülü kadar genişleme gösterir. Bunun sonucu olarak tiroid bezi büyür. Bezdeki bu büyüme guatr olarak adlandırılır. Guatr durumu kendisini vücut ağırlığında artışla belli eder. Hamilelik durumu söz konusu olduğunda mental ve fiziksel çöküş olabilir ve anne adayının metabolik olarak bu çöküşü ve zayıflığı “kretinism” olarak adlandırılır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.