Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
16

    

Uzun Zamandır Lida Kullananlar

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 16 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Uzun zamandır Lida kullananlar anlatıyorGünümüzde seyahate çıktığınızda gerçek gıdaları yanınıza almanız gerekir. Ortalama bir Amerikan şehrinde gerçek gıda bulamamak sizin suçunuz değil. Gıda endüstrisi gerçek gıdaları raflardan uzak tutmaya çalışıyor. Neden? Çünkü sebze, meyve ve yemiş satmak Twinkies, şekerleme ve cips satmak kadar kârlı değil. Bu tür gıdalar kilo almanızı tetikleyeceği için lida ile önlem almak durumundasınız.

Büyükannelerimizin hepsi muhtemelen tam, gerçek yiyecekler yedi. 1900’da Amerikalıların yüzde 40’ı çiftliklerde yaşıyordu; şimdi ise sadece yüzde 2’si. Yiyeceklerin tümü organikti, tüm tavuklar açıkta besleniyordu ve yiyeceklerden hiçbiriyle genetik olarak oynanmış değildi. Bugün Amerika’nın herhangi bir yerine gidin ve de gerçek gıda bulmaya çalışın. Bir kasabada, anayolda ya da Amerika’da herhangi bir yerde olup da yiyecek gerçek bir gıda bulmak büyük bir zorluktur, ıvır zıvır yiyecekler konusunda pek çok seçeneğiniz olacaktır. Ama size taze sebze veya balık ya da organik tavuk servis edecek bir restoran bulmaya çalışırsanız, akla karayı seçersiniz. Hayvansal ürünlerin lida form kapsül ile beraber kullanılmasında sakınca yoktur.

Aslında büyükannemin gıdalar konusundaki bilgisi oldukça derindi. Daha eski zamanlarda bu topraklardaki insanlar tam gıdalar, organik, çiftlikte yetiştirilmiş, otla beslenmiş, böcek ilacı, hormon ve antibiyotik içermeyen, yerel ve yeni toplanmış ürünlerden oluşan bir beslenme tarzına sahipti, tıpkı Fransızların yaptığı gibi ve bu nedenle daha sağlıklıydılar. Yerel olarak yetiştirilen taze gıdalar yeme konusunda bir bilinç vardı. Bu nedenle az yediği halde kilo vermekte zorlananlara lida kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

ABD’de yiyeceğe harcadığımız para için birbiriyle rekabet eden 320.000 işlenmiş yiyecek ve meşrubat var; bunlardan 116.000′ i 1990’dan bu yana piyasaya girdi. İşlenmiş gıdaların lida kapsül destekli diyetlerde tüketilmesi sakıncalıdır. Bunların çoğu şekerleme, sakız ve atıştırmalık. Bu yiyecekleri hem yetişkinlere hem de çocuklara pazarlamak için 30 milyar dolar harcanıyor. 250.000’in üzerinde fast food restoran var. Her yıl gıdaya yükseköğrenim, yeni arabalar ve bilgisayara harcanan toplam paradan daha fazlası harcanıyor! Bu kaynaklar gerçek, tam gıdalardan oluşan bir beslenmeyi desteklemek ve bu ülkedeki insanların metabolizmalarına karşı değil mctabolizmalarıyla uyumlu yiyecekler bulmasını mümkün kılmak için harcamaydı, bugün bu sağlık kriziyle karşı karşıya olmazdık.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.