Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
02

    

Vegetable Kapsüller ve Lida;

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 02 Temmuz 2009 tarihinde eklenmistir.

Lida’ nın Çin Orijini sürümünün en yeni versiyonu artık GMP standartlarında (Üstün Kalite Şartları) üretilmeye başlanırken yeni kapsüllerde artık vegetable “Tümüyle Bitkisel” (Vegicaps) kapsüller kullanılmaya başlandı. Bu kapsülleri diğer kapsüllerden ayıran en büyük özellik balık yada sığır jelatini yerine, tümüyle bitkisel (ağaç kabuğu ve liflerinden) olarak imal ediliyor olmasıdır. VegiCaps, aynı zamanda ürünün ekstre kuvvetini de arttırmakta, emilimi kolaylaştırdığı için ürünün etken maddelerinden azami biçimde fayda görebilmemizi sağlamaktadır.

Yeni tasarımı ve güncel orjinallik güvenlik önlemleri ile yeni Lida, artık çok daha gelişmiş durumda. Kutu basımında kullanılan OpenWork teknolojisi sayesinde artık kutu taklidi neredeyse imkansız! Bunun yanında kapsülleri nem ve ışıktan korumak amacıyla tasarlanan aleminyum blasterin tasarımında da değişiklikler yapılmıştır.

…ve en önemlisi ürünün formülüne L-Carnitine eklenmesi ve etkinliğinin güçlendirilmesidir.

L-Carnitine ile ilgili ufak bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak istedik.

L-Carnitine Nedir ?

L- Carnitine, vücudumuza gıda alımıyla giren protein, karbonhidrat ve yağ’ ın enerjiye çevrilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir.
L-Carnitine
in başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Aynı bir forklift gibi yağları kaldırır ve vücudumuzun yağları yaktığı mitokondri adlı yerlere bırakır. Enerji sağlanması ve kullanımındaki diğer rolleri ile maksimum enerji ve maksimum sağlık için gereklidir.
L-Carnitine vücutta oynadığı rol dolayısıyla vitaminlere benzetilse de vücudumuzda da düşük miktarda üretilebildiği için vitaminler sınıfında yer almamaktadır.


Comments:
admin on Temmuz 2nd, 2009 at 05:05 #

Yorum dağılımını gözönünde bulundurarak sorularınızı yine bu kısımda da sorabilirsiniz. Lida ile birlikte sağlıklı zayıflamalar…

Üst kısımdan “Yorum” a tıklayarak soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

MELEK on Temmuz 9th, 2009 at 00:00 #

Lidanın kutu revizyonundan sonra, kapsülleri üzerinde telefon ve logo ibaresi yoktu.fakat netten lida ile ilgili yorum ve görsellere baktığımda,artık kapsüllerde tel ve logo olduğunu gördüm.incelediğim site adı ;
***************
bu değişim ne için ve nezaman yapıldı?
bilgi rica ediyorum.

admin on Temmuz 9th, 2009 at 01:54 #

MELEK; Daha önce vegetable kapsüllerin üzerlerine baskı yapılamadığı konusunda bilgi vermiştik. Fakat yeni parti ürünlerde kapsüller üzerinde baskı bulunmaktadır. Fakat eski kapsüllerden farklı olarak renklendirici kullanımı yapılmamıştır. Saygılar.

MELEK on Temmuz 9th, 2009 at 09:21 #

benim ürünü aldığım tarihte,kapsüller üzerinde baskı yoktu,fakat içerisindeki toz acı ve krem rengiydi.sahteliğe karşı önlem dediniz ve şimdi merak ettiklerim;
1.bu yeni ürün nezaman üretildi ?
ve yeni parti ürün dediğiniz Lidalarda ,kapsül üzerindeki baskı ,eski lidalarda olduğu gibi mi?
yoksa farklı bir baskı mı?
3.neden sürekli Lidalar değişim göstermekte ?
4.renklendirici kullanımı nedir?neden yapılmadığını açıklarmısınız?
teşekkürler.

admin on Temmuz 12th, 2009 at 03:16 #

MELEK;

Ürünlerin kapsülleri sürekli olarak değiştirilmekte. Dış görseller ve kutu / blasterde sürekli değiştirilmekte. Bunun sebebi ise Lida’ nın aşırı derecede sahte sürümlerinin üretilmesidir. Bizler de isteriz ki KmDali sürekli surette standart bir ürün üretsin! Fakat inanın böyle bir şey Lida’ da sözkonusu değil ve olamaz. Vegetable kapsüller daha kolay taklit edilebildiğinden baskı geri geldi ve bu sebepten ötürü bizler de mağduriyet yaşamaktayız. Kesin ve net olan şey ise elinizdeki ürünlerin orjinal olduğudur. Bu açıklamamıza rağmen halen içinizde şüphe var ise koşulsuz iade talebinde bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla.

selma on Ağustos 20th, 2009 at 10:00 #

ben 1 mayıstan beri lida kullanıyorum 85 kilodan 72 kiloya düştüm. bu arada 3 kutu lida bitidim 2 sizden aldığım bitanede arada aldığım yani aktarcıdan hiç kilo vermedim.sonra 3 kutuyuda sizin siten
izden tekrar aldığım yanlız bu ay kulandığım kutuda bişey fark etmedi 2 kilo ancak verebildim sizce bu neden olmuştur artık niçin kilo veremiyorum ilk kutu bukadar etikili oldu da diğer ikisi niye işe yaramadı hadi 2 cisi sahteydi peki sizden aldığım niye etkili olmadı ayrıca ikinci sorum ramazanda tekrar kulanmak istiyorum nasıl kulanmalıyım bu kunuda yorumunuzu bekliyorum hala 10 kilo fazlam açıkcası çevremdekiler çok kızıyor artık bırak ölüceksin sana bişey olucak diye onlara bişey belli etmiyorum ama korkmuyo değilim…

dilek on Ağustos 21st, 2009 at 23:44 #

mrb:benim bir sorum olacak su an sabitleyici lida kullanıyorum ama cilt rahatsızlığı yüzünden kortizon içeren bir hap tedavisine başladım ve bu süreç içeren bir tedavi lidayı nasıl kullanmalıyım yada kullanmalımıyım ama asıl korkum kortizon etkisiyle kilo almak halbuki çok mutluydum kendimi begenmeye aynayla barışmaya başlamışken eskiye dönmek istemiyorum 🙁
ayrıca malum ramazan da geldi bu durumda nasıl bi uygulama yapmalıyım sahurda ilaçlarımı alsam iftarda da lida kullansam uygunmu lütfen acil destek bekliyorum beni ancak siz anlar ve yardımcı olabilirsiniz şimdiden teşekkürler

hande on Ağustos 23rd, 2009 at 04:52 #

ramazanda nasıl kullanmalıyım…?

admin on Ağustos 26th, 2009 at 02:34 #

selma;

Ürünün kullanımına belirli bir süre ara verip, tekrar devam etmeyi deneyiniz. Vücudunuzu biraz dinlendiriniz. Su tüketiminizi arttırabilir ve egzersiz programı uygulayabilirsiniz.

Saygılar.

admin on Ağustos 26th, 2009 at 02:39 #

hande;

Ramazanda kullanım ile ilgili bilgiler ana sayfamızda açıklanacaktır.

Saygılar.

admin on Ağustos 26th, 2009 at 02:56 #

dilek;

Malesef bizim taviyemiz sizi mutlu etmeyecek. İlaç tedaviniz süresince Lida kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz. Saygılarımızla.

birsel on Kasım 9th, 2009 at 14:10 #

ben geçen hafta lida siparişi verdim bayan figürlü istemiştim kutu bayan figürlü ama içi eski yani kelebek figürlünün içiydi yenilerden istediğimizi söyleyerek bayan figürlü ve içi yeni olanlardan aldık yalnız hala aklımda bir soru işareti duruyor gelen yeni sürümler 2009/10 imalı olmasına rağmen kapsullerde şirlet telefonu yazmıyor sizin söylediğinize göre 2009 başında bu sorun çözülmüş yani 10 ay sürümlerinde telefon numarası olması gerekir yanlışmı düşünüyorum?

admin on Kasım 11th, 2009 at 14:29 #

birsel;

Bir ara sürüm bu şekilde üretilmişti lakin şu anki ürünlerde kapsül üzerinde herhangi bir ibare bulunmamaktadır. Ürününüz orjinal ve güvenle kullanabilirsiniz.
Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.