Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
13

    

Vitaminler ve Lida Desteği

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 13 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

vitaminler ve lida desteğiSağlıklı bir şekilde zayıflamak için yapacağınız bazı kurallar olmalıdır. Diyet sırasında uyulması gereken kurallardan bir tanesi de neslneme düzenidir. Beslenmek çok önemlidir. Öğünler asla kaçırılmamalıdır. Aynı zamanda lidaa haplarından destel almalısınız. Orjinal lida form kapsülleri sayesinde kilo vererek formunuza kavuşacaksınız.

Diyet yapmadan dahi sadece lida kullanarak forma gireceğinizi belirtmek isteriz. Kiloları verebilmek için uygulanan bur diyet uygulamaları yani lida diyetleri inanılmaz derecede etki gösterecektir. Son zamanlarda yayılan fazla kilolara sadece lida form kapsülleri etki edecektir.

Acı tattaki baharatta bulunan kapsikum denilen öğenin kanın pıhtılaşmasını azalttığı bildirilmiştir. Kan pıhtılaşması riski bulunanlar için bu olumludur. Görüldüğü gibi baharat yerine ve bireyin durumuna göre yararlı ya da zararlı da olabilir. Uygun şekilde saklanmadığında da bozulabilir. Son zamanlarda herkes lida kullanıyor çünkü etkisi çok fazladır.

Küflenme de bir bozulmadır. Gözle görülmese bile küflerin çoğu kanser yapıcı toksinleri üretir. Baharatı uygun şekilde saklamak önemlidir. Meyve c vitamini içerir. Demir gereksinmesi çok olan doğurganlık dönemindeki kadınlar kansızlığa yatkındırlar.

Kadınlar bitkisel besinlerin ağırlıklı olduğu yemekle birlikte çay, kahve, kola gibi içecekleri içtiklerinde bunların içindeki tanenler besinlerdeki demirle birleşerek kana emilemeyen bileşik oluşturur. Böylece yemekte demir çok bulunsa bile yararlılığı azalır. Çay ve benzeri yerine meyve suyu içilse ya da meyve yense c vitamini bu oluşumu önler ve demirin yararlılığını artırır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.