Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
09

    

Vitaminler ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 09 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Vitaminler ve lidaFotokimyasal dumanlı sis oksidatif stresin dış kaynaklarının başında gelir. Çünkü bu sis, ozon, azot dioksit, peroksiasil nitrat ve sayısız hidrokarbondan türemiş serbest radikaller gibi gizil oksidantlar üretir. Sigara dumanı da akciğer ve diğer organlarda kronik oksidatif strese yol açar. Çevreyi kirleten kimyasal maddeler ve ilaçlar da oksidatif stres kaynağı olabilir.

Vücudumuz açısından vitaminler çok önemlidir. Günlük almamız gereken vitamin miktarını mutlaka almalıyız. Sağlıklı şekilde forma girerek beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşabilirsiniz. Ancak sağlıklı bir diyet ile düzenl lida kapsülleri kullanımı ile zayıflamayı başarabilirsiniz.

Laboratuvarımızda hastalarımızın antioksidant savunma derecesini ölçüyoruz. Ayrıca hastanın akyuvar glütation peroksidaz etkinliğini de ölçüyor ve düşükse oksidatif stresin yüksek olduğunu anlıyoruz. Böylece, hastanın antioksidant savunmasının yeterli olup olmadığını saplıyoruz.

Sağlıklı kilo kontrolü ve zayıflama ile ilgili detaylı bilgileri yazı içerisinde bulabilirsiniz. Bu konuda sizlere en güzel yardımı lida form kapsülleri yapacaktır. Lida kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde zayıflayacaksınız.

Ayrıca, selen, manganez, bakır, çinko düzeylerini, C, A, E vitaminleri ve betakaroten oranlarını da ölçüyoruz. Kaçınılmaz bir durum olan yaşlanmanın, oksidatif stresin yeterince karşılanmamasından etkilendiği söylenebilir.

Antioksidant savunmamızın yeterli olabilmesi için dengeli bir beslenme uygulamanın ve bedenimizde yeterince çinko, bakır, manganez, selen. E, A ve C vitaminleri ve betakaroten bulunduğundan emin olmanın büyük önemi vardır. Yatkındır. Meditasyon, yoga gibi uğraşlar, stresli durumun çözümlenmeye çalışılması gibi çabalar kişideki gerginliği hafifletir, dolayısıyla alerji olasılığını azaltır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.