Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
21

    

Vitaminler ve Organik Gıdalar

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 21 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Vitaminler, Lida kullananlar için sağlık penceresinde temel olan organik bileşiklerdir. Vitaminler vücut tarafından yapılmazlar. (Bazı durumlarda bir biçimi, vücut içinde başka bir biçime dönüştürülebilse de). Bu yüzden vitaminlerin yediğimiz yiyeceklerden sağlanması gerekmektedir. Herhalde ve mutlaka Lida ile vitaminler ve onların sağlandığı yiyecekler çok önemlidir. Fakat protein, karbonhidratlar ve yağların aksine vitaminler, enerji kaynağı sağlamazlar. Konu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki daha önce yayımlanan konularımızı da inceleyebilirsiniz;

  1. Lida ve Vitaminler
  2. Lida Desteği Mucize Amino Asit Karnitin
  3. Vitamin B-12 (Kobalamin) ve Lida…
  4. Lida ile Besin Öğeleri

Vitaminler yaşam için gereklidir. Zayıflama amaçlayan tipik bir Lida kullanıcısı için de vitamin depolamak kusursuz kilo verimi için olmaz ise olmaz tek değerdir. Her vitamin vücutta bilinen işlevlere sahiptir. Fakat yalnızca az miktarlarda vitamine ihtiyaç duyulur. Günlük gereksinim için gerekli olan vitaminlerin toplamı sadece 1/8 çay kaşığı kadar olacaktır. Fakat gereksinimler çok az olsa bile vitaminler hayatı desteklemek için gereklidir. Belirli bir vitamin yeterli miktarda alınmadığında, yetersizlik belirtileri gelişebilir. Vitamin eksikliği, vitaminin alınmamasından bir iki gün sonra değil ancak birkaç ay sonra kendini gösterir. Bu yüzden Lida ile vitaminlere önem göstermemeniz durumunda olumsuzluklar ileride ve hiç istemediğiniz bir zamanda ortaya çıkar. Vitaminler iki ana gruba ayrılırlar: yağda eriyen ve suda eriyen vitaminler.

Vitaminler ve mineraller; enerji üreten besinler, protein, karbonhidratlar ve yağlar kadar Lida diyeti için önemlidirler. Ancak kalori ve enerji vermezler. Vitaminler ve mineraller her gün vücuttaki bir çok süreç ve etkinlik için çok önemlidir. Bu nedenle, bu vitaminlerin her gün uygun miktarlarda alınması gereklidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.