Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
08

    

Vücudunuzdaki Yağları Lida ile Yakın!

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 08 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

vücut yağlarıVücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulabilmek için lida kapsüllerini denemelisiniz. Lida zayıflama hapı doğru kullanıldığı taktirde inanılmaz sonuçlar verecektir. Bir çok kişi lida kullanarak mutlu olmayı başardılar. Sizlerde güzellik üzerine güzellikler katmak istiyorsanız mutlaka lida haplarını kullanmalısınız.

Yazı içerisinde sağlıklı bir diyet ve sağlık konusunda bilgiler bulunmaktadır. Sağlıklı bir fiziğe kavuşabilirsiniz. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan zayıflama hapı lida ile sağlıklı kilolardan kurtulabilir daha uzun süre zayıf kalabilirsiniz.

Özelliğinin biride vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Çöp tenekesinin içini temizler gibi temizleyin midenizi. Ta ki tertemiz bir mideniz olduğunu hissedinceye kadar su geçsin oradan. Suyun akışıyla diğer organları da temizlesin. Bağırsakların içerisinde hiçbir şey kalmasın. Bırakın su yukarıdan aşağıya doğru akıp gitsin. Bacaklarınızın içindeki tüm kasları temizlesin.

Bugüne kadar sizi taşıyan, hayatın tüm yükünü taşıyan bacaklarınızdan yorgunluk atılsın. Ve bedenin bütün kiri ayaklarınızdan akıp gitsin. Duşun altında ayaklarınızın ucuna bakın ve zihninizde kirli suyun parmak ucunuzdan akıp gittiğini görün.

Bedeninizdeki tüm kirli suyun banyonuzun deliğinden uzaklara kaybolduğunu düşünün. Arı bir enerji için, çarşaflarınızı değiştirin. Bunu temizlik olsun diye yapmayın. Detokstan önceki gecenin enerjisi ile uyumayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.