Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
12

    

Vücudunuzu Kalorilerden Lida ile Koruyun

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 12 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Vücudumuzun günlük alınması gereken kaloriden fazla alınması yağ depolamasına neden olur. ve zamanla şişmanlık problemi ortaya çıkar. bu sorunlardan kurtulmak için öncelikle dengeli beslenmek ve lida zayıflama haplarını kullanmaya başlamaktır. Orjinal lida kapsülleri sayesinde kilo sorunu gibi sorunlardan kurtulacaksınız.

Lida kapsülleri genellikle bitkisel içerikli olduğu için en çok kullanılan zayıflama hapıdır. İnsanlar tercih etmekte çok haklıdır. Çünkü bazı sahte zayıflama hapları zarar veriyor. Hastalık riskini artırıyor. Fakat lida ile verilen kilolar tamamen sağlıklıdır.

Sağlık açısından yararlı olabilecek temiz gıdalar ve lida kapsül ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Daha olumlu sonuçlar alabileceğinizi belirtmek isteriz. Düzenli kullanıldığında faydalarını göreceksiniz.

Hayvansal proteini en aza indirmek, sağlığı ve normal kiloyu korumak için önemlidir. Ortalama bir insan, kalorilerinin yaklaşık yüzde 15’ini protein olarak tüketir, bunun yaklaşık yüzde 80’i hayvansal gıdalardan gelir. Buna karşılık, çin’in kırsal kesimlerindeki sağlıklı nüfus, kalorisinin en fazla yüzde 10’unu proteinden alır ve bunun sadece yüzde 10’u hayvansal gıdalardan gelir.

Hayvansal protein tüketim miktarındaki bu inanılmaz farkın ciddi sağlık neticeleri vardır. Toplam protein için önerilen günlük miktar (ögm) günde 50 ila 60 gramdır. Bireysel ihtiyaçlara yanıt vermek açısından, ögm bizim gerçek ihtiyacımızın iki katını onaylamaktadır. Çoğumuz bu ögm’nin yarısı ile sağlıklı bir şekilde yaşarız. Ancak örneğin çoğu amerikalı, ögm’nin iki katını tüketiyor ve yalnızca ortalama hayvansal protein tüketimimiz günde 70 gram civarındadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.