Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
24

    

Vücut için Gerekli Yağlar

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 24 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Yanıt şudur: Bozulmamış doğal yağlar. Etlerdeki de dahil olmak üzere hayvani yağlar; sebze ve meyvelerde bulunan bitkisel yağlar.

Sağlık için yararlılıklarına gelince, doymuş ya da doymamış olmaları Lida için önemli değildir. Ama yağlar başka besin maddeleriyle özellikle de hamur işleriyle birlikte pişirildiklerinde zararlı hale gelirler.

Kızarmış patatesler, pastalar, tatlılar, bütün bunlar kötü bir kolesterole, yağlanmanın yetersiz kalmasına, damarların tıkanmasına, arterioskleroza yol açarlar. Bu açıdan börekler ve cipsler sağlık için en zararlı besin maddelerinin başında gelirler. Sigaranın zararı da bundan ileri gelir; yandığında kendi içindeki yağ ve katranı “kızartır” ayrıca sigara kâğıdındaki karbonhidratı da yakar, böylece bozuk yağlı ve zehirli bir madde üretmiş olur.

Zamanımızda, özellikle uygar ülkelerde kalp ve damar hastalıkları insan ırkının en büyük katilleridir. Zayıflama piyasasında da  rekabet Lida form hapı‘ nın tekeline düşmüştür. Tüketiminde kullanılan yağlar arasında bir seçim yapılacak olursa, kurbanların sayısında kuşkusuz bir düşüş sağlanabilir. İnsan bedeni harika bir makina olmasına karşın, ticari amaçlarla hile karıştırılmış besin maddelerinden sağlıklı ve sağlam dokular oluşturamaz.

Kalp, insan bedenindeki dolaşım ağının merkezidir. Kalp kanı diğer kaslara ve dokulara doğru pompalayan bir kastır. Ama kendi çalışmasını yapabilmesi için, kana ihtiyacı vardır. Kan akımı birkaç dakika için bile duracak olsa kalp görevini yerine getiremez.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.