Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
13

    

Yağ Yakıcı Özelliği ile Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 13 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

yağ yakıcı özelliği ile lidaEtkili Zayıflama hapları arasında bulunan lida kapsülleri ile yaz dönemine istediğiniz ölçüde girebilirsiniz. Lida form kapsüllerinin içeriiğindebulunan yağ yakıcı özelliği ile hem sarkan bölgelerinizden hemde kilo vereceksiniz. Kısa zamanda pürüssü bir fiziğe kavuşabilirisniz.

Piyasada lida kullanımına ilişkin haberler yalan yanlış aktarılmaktadır. Doğru uygulayarak sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz. Sağlıklı zayıflamak için doğru tercihler her zaman işe yarayacaktır. Kilolarınızdan kurtulmak için en etkili kapsül kesinlikle lida kapsülleridir. Lida form kapsüllerinin kullanıcılarına baktığınız zaman onlardan yeterli bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl kullanmanız konusunda yorumlarını görebilirsiniz. Buna ek olarak bir de tedavisel değer vardır. İnsanlara doğru yolu göstermek bizim görevimizdir. İnsan sağlığı unutmayınız ki herşeyden değerlidir. Bu yüzden bizlerde sizlere sağlıklı öneirlerde bulunuyoruz.

Parmağınızı nabzınıza bastırdığınızda, bir ilmeği kapatarak zihinsel bilinci fiziksel bilinçle temas ettiriyorsunuz; çünkü zihniniz dünyayı parmak uçlarından algılarken (her parmak ucunda beyin kimyasındaki ani değişiklikleri gösteren bin üçyüz sinir ucu vardır) nabzınız yakalanmayı bekleyen yüzlerce işaret gönderir.

Bu işaretlerin düzgün olmamasının nedenlerinden biri onlann varlığının farkında olmadığınızdır; böylece nabız okuma işlemi bilincinize yeni bilgiler getirir ve zekanın iç akışını dengeleyen derin etkinliğj başlatır. Nabız teşhisinin öğrenilmesi bir malraviski ayurveda doktoruna başvuran her hastaya rutin olarak nabız teşhisi uygulanır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.