Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
06

    

Yağ Yiyin!

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 06 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Doğru Yağlar Hayat Kurtarır

Grönland’daki Eskimolar dünyadaki herkesten daha çok yağ yemektedir. Ama kalp hastalıkları, felç ve kanser bu insanlar tarafından nerdeyse bilinmez. Sırları: Omega 3 yağları. Yemekleri genellikle balık ve kuzey denizi hayvanlarına bağlı olduğu için, Omega-3 toplam vücut yağlarının %10’unu oluşturur (karşılaştırmanız için belirteyim, Kopenhag’da yaşayan ve tipik olarak bir Amerikalı gibi beslenen Danimarkalılar arasında yapılan bir çalışma, kanlarında neredeyse hiç Omega-3 olmadığını göstermiştir.

Yağ yemek -doğru yağ yemek- yağ fobisi olanlar ne derse desin, kolesterolünüzü ve tansiyonunuzu düşürür, arterlerinizdeki plak oluşumunu azaltır. Bu sebeple orjinal Li-Da ürününe bu şekilde bir yaklaşımda bulunmak daha iyi netice açısından güven verir. Bu nedenle, bu programdaki çok sayıda amacımdan biri, sağlıklı, elektron zengini tekli ve çoklu doymamış yağ miktarını, hatta doymuş yağ miktarını da, artırmaktır. Bu, zeytin, ketentohumu, hodan ve çuha çiçeği gibi el değmemiş, soğuk presli ve düşük ısıda hazırlanmış yağlar anlamına gelir. Mutlaka yosun kapsülü ile önerilerimizi uygulayınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.