Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
11

    

Yağın Ketosiz Yaratması

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 11 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Yağın Ketozis YaratmasıYağın ketozis yaratma olasılığı proteine oranla daha fazladır. Sonuçta proteinin %58’i örneğin glikoza dönüşebilen glikojenik aminoasit haline gelecektir. Yağın ise sadece %10’u gliserole dönüşebilir. Ketozis/lipoliz büyük ölçüde yağın karbonhidrata oranına bağlıdır.

Bu sayı ne kadar büyük olursa, ketozis o kadar fazla olur. Bu nedenle, bu ilk dönem boyunca maksimum miktarda yağ almaya çalışmalısınız. Bunu yaparken, diyetin, en derin, en sivri, iştahınızı en çok bastıran yönleriyle tanışacaksınız.

Şişman bir insan olarak, ketozise karşı direnç göstermeniz olasıdır. Çünkü ketozis yağlarınızdan ayrılmanız anlamına gelir ki bu da vücudunuzun pek de gönüllü olmadığı bir şeydir. On beş günlük Lida denemesi boyunca işimizi şansa bırakmayacağız. Lida hapı ile Ketozis yaratmayı mutlaka başaracağız.

Buzdolabınızı ve mutfak dolabınızı yiyeceğiniz yiyeceklerle doldurun. Markete gidin ve protein açısından zengin olan yiyeceklerden sevdiklerinizi seçin. Karbonhidratlı yiyeceklerin bulunduğu reyonlardan uzak durun.

Mehmet adındaki, on dokuz yaşındaki hastam altı ayda Lida kapsülü ve dengeli beslenmeyle 140 kilodan 105 kiloya düşmüştü. Mehmet bana markete gittiğini, şeker reyonlarından birine daldığını ve dışarı elinde bir paket şekerle çıktığını, ancak sonra oto kontrolünün devreye girdiğini ve arabasının canımı açıp paketi dışarı fırlattığını anlatmıştı.

Buzdolabının kapısını açtığınızda karşınızda hangi izin verilen yiyecekleri görmek istiyorsunuz? Yumurta, hindi, tavuk, karides salatası, en sevdiğiniz peynir? Eğer yalnız yaşıyorsanız, yiyemeyeceğiniz şeyleri dolapta tutmayın. Dondurmayı bitirmek için arkadaşlarınızı davet edin. Son bir parti verin. Size yasaklanan bütün yiyecekleri komşunuza ya da eşinizin ailesine götürün.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.