Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
08

    

Yağları Eritmenin Tek Yolu Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 08 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Fazla yağların birikmesi sonucunda oluşan kilolardan kurtulmak için öncelikle neler yapmalıyız bu konu ile ilgili bazı bilgilendirmeler vereceğiz. Lida zayıflama hapları bu konuda yardımınıza koşacaktır. Lida kapsülleri sayesinde kilo vermeniz daha kolaylaşacaktır. Düzenli kullanımında inanılmaz etkiler gösterecektir. Lida hapları farklılık yaratacaktır. Duman da formaldehit dışında alkol, resin, mum, yağ asidi, aldehit, keton gibi yaklaşık 550’nin üzerinde madde vardır ki bu maddeler de hem hijyenik kaliteyi hem de duyusal kaliteyi artırır.

Örneğin resinler, sosis gibi kılıflı et ürünlerinin yüzeyindeki proteinleri pıhtılaştırarak sosis veya sucuğun daha kolay soyulabilmesini sağlar. Gene dumandaki nitrit ve dumanlama esnasındaki ısıl işlemin etkisi ile oluşan nitrosohaemokromojen denilen madde ile bu ürünlerde o çok hoşumuza giden esmer cilalı renk oluşur.İncelmeniz için size kilo verdirecek lida dan başkası olamaz.

Organik asitler ürünün raf ömrünü uzatırken aynı zamanda kürlenmiş etlerde gene çok hoşumuza giden hafif ekşimsi tadı oluşturur. Kısacası dumanda bulunan çok sayıda ve çeşitte maddenin ete geçmesi neticesinde et ürününün hem hijyenik kalitesi hem de duyusal kalitesi artırılmış olur. Dumanlamanın bu denli geniş uygulama sahası bulmasının da asıl sebebi budur. Ancak bu denli olumlu yararlarına karşılık dumanda bulunan nitrit’in et proteinleri ile birleşimi sonucu açığa çıkan nitrozoaminler ve gene dumandan ete geçen benzapyrene ve polisiklik aromatik hidrokarbon adı verilen maddeler karsinojendir. İşte bu özelliği ile artık tütsülenmiş yani dumanlanmış et ürünlerine kanser riskini artırıcı gözle bakılmaktadır. Bu durumda biraz abartma da söz konusudur. Sağlıklı beslenme ya da doğal beslenme adı altında pek çok gereksiz ve yanlış bilgilendirmelerle karşı karşıyız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.