Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
07

    

Yağları Kasa Çevirmek için Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 07 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Sporla uğraşan ve lida zayıflama hapı ile zayıflamaya çalışan bir kadın bireyler söz konusu olduğunda, bu kişilerin kaslı vücud yapısındanYağları kasa çevirmek için lida kaçınmaları ve bunun endişesi neticesinde vücud geliştirme, kas ve güç geliştirme sporlarına pek sıcak bakmadıkları görülmektedir. Fakat sağlıklı zayıflamak için lida kullanmak gerektiğini bilirler. Ancak vücud geliştirme sporu ile kas ve bağ dokularına yükleme yapmak mutlaka erkeksi ve kaslı bir vücud yapısı kazanmak değildir. Öncelikle kadınlarda spora bağlı olarak bu tür bir kaslanmanın elde edilmesi kadınlık hormonu ostrojen‘den dolayı son derece zor ve kısıtlıdır. Sporla beraber kilo ayarlama desteğiniz lida yağları kasa çevirmede ilk tercihiniz olmalı.

Buna karşılık asıl kaslanmayı yapan erkeklik hormonudur ki bu hormonun kadınlardaki salgılanma oram ancak % 10′ dur. Bu oranda onlarda her ne kadar kas geliştirici spor yapsalarda kaslanmalarmı erkeklere oranla oldukça kısıtlar. Durum böyle olunca ağırlık çalışması ve ağırlık aletleri ile kas ve bağ dokulara yapacakları yükleme ile kadın bireyler kas ve bağ doku hücrelerini sağlamlaştırarak onları, daha fazla kan dolaşımı sağlayarak güçlendirebilirler. Yağların kasa çevrilmesi için lida kapsül kullanmak sık kullanılan bir yöntemdir.

Buna karşılık kaslı, en azından abartılı bir kas yapısına da sahip olmamış olurlar. Eğer amacınız kas yapmak değil sadece zayıflamak ise lida kullanmak uygun olacaktır. Dünya çapında başarı kazanmış bayan kascılara gelince, onların elde etmiş oldukları abartılı kaslı yapının tek bir açıklaması vardır o da testesteron hormonu ve bu kormonun derivatlarını kullanıyor olmalarıdır. Dolayısı ile gerek kadın ve gerekse de erkek sporcularda ağırlık kullanılarak yapılan vücud geliştirme sporları abartılı vücud yapılmasından ziyade kas ve bağ dokuları güçlendirerek daha güçlü ve sağlam vücud yapısına kavuşmaya hizmet eder. Yükleme’nin ve lida’ nın faydası sadece kas ve bağ doku gelişimini ve direncini sağlamakla kalmaz. Yükleme esnasında kas ve bağ dokuya uygulanan ağırlık veya egsersizin etkisi ile bolca yollanan kan, bol miktardaki kalsiyumu da kaslara getirerek yüklemiş olur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.