Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
08

    

Yaşamı Kolaylaştıran Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 08 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Yaşamı kolaylaştıran lida kapsülFazla kilolar lida yoksa yaşam için zorunludur. Bu sebeple fazla kilolardan kurtulmak için lida kullanmak yerinde olaraktır. Damarlar daha ince damarlara, bu ince damarlar kılcal damar adını verdiğimiz çok daha ince damarlara açılırken içlerinde bulunan kan da bu şekilde büyük damarlardan lida yardımı ile kılcal damarlara iletilmiş olur. Kılcal damarlar ise direk dokulara ve onları oluşturan hücrelere dallanarak onlara kanı vermiş olur. Bu kılcal damarlardaki yağ oranı normal olduğu takdirde hücreler kanla yeteri miktarda besin maddesi ve oksijen alabilecek, ardından da metabolik zararlı artıklarını aynı kana vererek temizlenme fırsatı bulacaklardır. Bu besinleri alırken lida ile beraber kullanımının uygun olup olmadığını kontrol edin.

Aynı şekilde kılcal damarlar kanı zararlı maddelerinden temizleyen başlıca organ olan böbreklere de gelerek kirli kanı bu organa aktarır. Böbreklere gelen kirli kanın basıncı da ne çok az ne de çok aşırı olmamalıdır ki böbreklerin filtre yapılan bu kanı süzerek idrar haline dönüştürebilsin ve kanın zararlı maddelerini idrar şeklinde vücuttan uzaklaştırabilsin. Kanda artan yağ oranının artması ile kilo oluşumu gözlenir. Bu durumun önüne geçmek için lida form hapı kullanımı gerekir.

Şayet böbreklere gelen kanın basıncı çok azsa böbrekler damarlardaki yağ oranını artırmak maksadı ile damarların kasılmasına neden olacak bazı özel hormonların salgılanmasını sağlarlar. Bu şekilde çevre damarlarda kasılma olur. Bu kasılma damarlardaki yağ oranının bir miktar artmasına neden olacaktır. Ancak kan volümünün de artması ve artan basınçla kanın böbreklere gelişinin daha da rahatlaması amacı ile çevre dokulardan da bir miktar su ve tuz kasılan bu damarlara geçmeye başlar. Böylelikle vücutta dokulardan damarlara doğru bir su ve tuz çekilmesi başlamış olur ki bu geçici ve böbrekler tarafından istemli olarak başlatılmış olan bir dehidrasyon durumudur. Kişi dehidrasyona girince dokularındaki su kaybına bağlı olarak susayacak ve yeniden su içtiğinde ise bu dehidrasyon durumu da giderilecektir. Neticede böbreklere kan gönderilerek süzülme işlemi mümkün olacaktır. Bu safhada lida kapsül’ ün hiçbir faktörü yoktur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.