Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
10

    

Yaşamınızı Lida ile Güzelleştirin

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida yosun hapı kategorisine 10 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Yaşamınızın güzelleşmesi ve sağlıklı bir hayat dürdürmek için yapmanız gereken dengeli beslenmek ve başarılı sonuçlar elde etmek Lida zayıflama hapları sayesinde ideal kilonuza ulaşırken huzurlu bir şekilde kilo vereceksiniz. Şişmanlıktan kurtulup düzenli bir şekilde Lida haplarıyla zayıflamak istiyrosanız hemen sipariş verin ve kısa sürede bu güzelliklerden sizlerde yararlanmalısınız. Kilo sorunu Lida hapları ile son bulsun ve sağlıklı yaşamlar dileriz. Kilo verme yolculuğunu Lida ile çıkın ve farkı görmelisiniz.

Geçmişe dönük çalışmalarda çoğu kez problem çıkar, çünkü araştırmacıların, gözlemledikleri grupla her bakımdan aynı olan bir karşılaştırma grubu bulmaları son derece zordur. Gözlem araştırmalarındaki problemlerin gerçek yaşamdan bir örneği, hormon replasman tedavisine (hrt) ilişkin olandır. Gözlem araştırmalarına dayanan veriler hrt’nin kalp için iyi olduğuna işaret ediyordu. Hrt bir rastlantısal kontrol araştırmasına tabi tutulunca, eski düşünce tersine döndü.

Bu nasıl olabiliyordu? Şimdi şu kanıyı taşıyoruz: gözlem araştırmalarında hrt gören kadınların herhalde aynı zamanda yaşam biçimleri de sağlıklıydı ve pek kalp problemi çekmemeleri olgusunda bunun da payı vardır. Ön veriler, bir şirket ya da devlet, kapsamlı, masraflı bir deneysel araştırmaya (bunlardan bazıları milyonlarca dolara mal olur) fon ayırmadan önce, araştırmacıların varsayımını destekleyen ön verileri görmek ister. Önce, daha ucuz olduğu için retrospektif (geçmişe dönük  ç.n.) Araştırmalar yapılır.

Ancak bunların sonuçlan, sonunda daha geniş prospektif (geleceğe dönük ç.n.) Araştırma yapıldığında doğrulanmayabilir. Hormon replasman tedavisiyle ilgili olay da tam budur. Geçmişe dönük araştırmalar hrt’yi büyüttü; ama raslantısal, geleceğe dönük araştırma hiçbir yararı olmadığını gösterdi. İyi araştırmaların karakteristikleri iyi bir araştırma genellikle, makul bir süreyi kapsamaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.