Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
12

    

Yazın!

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 12 Temmuz 2008 tarihinde eklenmistir.

Yorum yapın, sorularınızı yöneltin, görüşlerinizi belirtin!

Orjinallida Ekibi olarak ürün ile ilgili her türlü sorularınızı ve merak ettiklerinizi Yorumlar bölümümüzde yanıtlıyoruz. Ürün kullanımı hakkında, orjinallik üzerine ve bunun gibi her konuda bizlere yazabilirsiniz. Sorularınız en ivedi şekilde cevaplanmaya çalışılacaktır.

Lütfen sorularınızı yöneltmeden web sitemizde Lida ile ilgili yaptığımız açıklamaları ve yayımladığımız görselleri gözden geçiriniz.

Comments bölümüne tıklayarak yorumlarınızı / sorularınızı iletebilirsiniz.

Saygılarımızla.


Comments:
özlem on Mart 8th, 2010 at 13:00 #

bır hafta daha qectı hala 1kılo dısında vereedım hatta bazen o bıkloyu gerı alıyorum bazense vermıs oluyorum .dedıgım gıbı yan etkı hıc yasamadım.kabızlık dısında.su andada devam edıyor ve agzım bazencok kuruyor ıcsemde suyumu kuruluk gecmıyor.spor yapamıyorum ısımden oturu butun gun aksam 8e kadar oturuyorum.bedensel olarak ıncelmelerım var ama kılo kaybım yok bırde dıyet yapıyorum ama sureklı acım karnım grulduyor.arkadaslarım yemek gorduklerınde mıdelerının bulandıgını soyluyor benımse aksıne aclıkgan bulanıyor.ılacım sahte olabılırmı ne yapmam lazım morelım cok bozuldu ne olur bana yardımcı olun

admin on Mart 9th, 2010 at 02:03 #

burcu;

1 kutuluk kullanım yapmanızda bir sakınca bulunmamaktadır.

admin on Mart 9th, 2010 at 02:09 #

özlem;

Takviyenizi bizden temin ettiyseniz sahteliği sözkonusu değildir. Biraz daha sabredin lütfen. Ürün her kullanıcıda kısa sürede etki edemeyebiliyor. Biraz sabır…

can on Temmuz 24th, 2010 at 15:47 #

iyi günler efendim ben lida yı bugun kullanmaya başladım gerekli bilgiyi almış olsamda birde sizden öğrenmek istiyorum öncelkle lidayı orjinali galiba bej renginde ve hafif acımsı taklidi ise beyaz ve tatlı olurmuş bu doğrumu? birde speklasyon dediğimiz o ölm vakaların hiç doğruluk payı yok diyebiyorsunz ayşe arman deinilen hanımın yazısında da sizin ürünüünz apaçık kötüleniyr ben iyi spor yapan birsiyim ve lida yı kuullanır kullanmaz spor a başlasam bir zararı olabilir mi ? cevabınız için şimdiden teşekür ederim ltfen acil ccvap verin..

can on Temmuz 24th, 2010 at 16:07 #

efendim ben tekrar okudum yazınız ve şunu söylemek isiyorum benim elimdeki lida nın yani etken maddenin rengi karbeyaz yada yeşil değil kirli bi beyazlık bej bi rengi var ama kutu çok iyi bir kutuya benzemiyo mesela üstünde 6 dilde herhangi bişi yazmıyo ve ben bu lidayı 35 liraya bi aktardan aldım sizce sahte olma riski var mı?

admin on Ağustos 1st, 2010 at 23:08 #

can;

Öncelikle önemli olan konuya değinelim;
Lida ile egzersiz yada düzenli spor yaparsanız bu size tahmin edemeyeceğiniz kadar yardımcı olur. Hareketlilik Lida kullanımı ile desteklenirse süreç çok sağlıklı olabiliyor ve kısalıyor.

admin on Ağustos 1st, 2010 at 23:10 #

can;

Ayşe Arman yazıları hariç medyada çıkan diğer yazılar için ise yorumumuz daha önce olduğu gibi net: Asparagas haberler ve hiçbir gerçekçiliği yok. Bu mecraada daha çok para konuşuyor. Ayşe Arman’ ın ise Lida’ ya sert bir tepkisi olmamıştı. Tarafsız bir haber yaptığını düşünüyoruz.

admin on Ağustos 1st, 2010 at 23:11 #

can;

Sahtelik konusunda;

Elinizdeki ürünü görmeden net bir yorum yapamayız. Fakat fiyatı düşündüğümüzde sahte olduğu kanısı doğuyor.

güler on Mart 1st, 2011 at 16:55 #

ben bir kutu aldım icinde 30 adet hap vardı 20’si bitti ve 6 kilo verdim cok memnun kaldım herkeze tavsi ederim. Ben 1kutu daha alıcam.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.