Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
02

    

Yediklerinizi Kısıtlamaya Son Verin

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 02 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Yediklerinizi kısıtlamaya lidayla son verinZayıflama diyetlerinden oluşan listeye biraz daha lida zayıflama hapı ilavesi yapmak için birkaç iyi sebep gösterebiliriz. Öncelikle birçok karbonhidrat ve lida kapsül sizin için faydalıdır, özellikle meyveyle birlikte aldıklarınız. Hatta tam tahıl tipini seçerseniz ekmek bile size birçok faydalı besin sağlar. Aynı zamanda lida ile diyet yapanlar, tıpkı önceden olduğu gibi yemek yemekten zevk almalı ve aralarından seçim yapabilecek kadar bol çeşide sahip olmalıdır. İnsanlar yemek yemeyi severler ve her istediğiniz şeyi yeme şansına sahip olamasanız da, bu tutkuyu lida yardımı ile bir avantaj olarak görebilirsiniz. Zayıflamak için uzun zamandır lida kullananlar sonuçlardan çok memnun.

Bu safhada yüksek glisemik indeksli karbonhidratları lida ile yapılan listeye yavaş yavaş ekliyoruz. Genellikle günde bir meyveyle başlamanızı tavsiye ediyoruz, kan şekerinde ani bir yükselmeye sebep olmayacak şekilde yani. Elma olabilir mesela. Elmanın glisemik indeksi düşüktür ve kabuğunda birçok faydalı lif mevcuttur. Greyfurt, çilek ve kiraz da diğer tercihler olarak düşünülebilir.

Bu safhada kahvaltıda meyve yenmesini tavsiye etmiyoruz. Çünkü, eğer günün ilk yiyeceği olarak yenirse daha büyük insülin şoku yaşanabilir ve iştahı yeniden tetikleyebilir. Meyveler lif açısından zenginken, aynı zamanda önemli miktarda fruktoz meyve şekeri içerirler. Bu yüzden meyve yemeyi öğle veya akşam yemeğinden sonraya saklamanız iyi bir tercih olur.

İkinci safhanın ilk günlerinde eklenecek diğer bir karbonhidrat da tahıldır. Kellogs’ un All Bran veya Extra Fiber çeşitleri gibi soğuk olarak da alınabilir, doğrudan gerçek (hazır değil) yulaf ezmesi olarak da alınabilir. (lida diyeti asla yediğiniz yiyeceği tartmanızı söylemez. Ama diyet listesine pilavı yeniden dahil eden kimselerin bir tenis topundan daha az porsiyonda yemeleri gerekmektedir. Ayrıca süpermarketteki en büyük patatesleri de seçmeyin.)


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.