Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
09

    

Yeme Davranışları Düzeni

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 09 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

Yeme davranışları düzeniBu yazıda incelmek ve kendinizi iyi hissetmek doğrultusunda alışılagelmişin dışında bir metoda karşılaşacaksınız: Vata Prensibi. Kişisel gelişim, koçluk, iletişim psikolojisi ve psikoterapi alanında Berlin Akademisi’nde uzun yıllardır beraber çalıştığım meslektaşım Zaza Yurtsever’ in yenilikçi ve yaratıcı tutumunu her zaman hayranlıkla gözlemlemişimdir. Bu prensip ve lida kapsül yardımı ile kolay bir şekilde zayıflayabilisiniz.

Bu ortak çalışmaların sonucunda ortaya çıkan Vata Prensibi’ nde Zaza Yurtsever kilo ve yemekle ilgili bütün sorulara başarılı ve yaratıcı cevaplar veriyor. Kilo vermekle ilgili olarak problem yaşıyorsanız lida kapsül kullanmanızı tavsiye ederiz. İletişim psikolojisi, psikoterapi, hipnoz kavramlarıyla yeme davranışı arasında bağlanü kurarak, nihai çözümün kişilerin tekrar normal yemek yemeye geçmelerinde olduğunun altını çiziyor.

Konuya iletişim psikolojisi, nörolinguistik, nörofizyoloji ve psikoterapi gibi çok kapsamlı ve modern açılardan yaklaşan yazar, elindeki bilimsel bulguları kilo yönetimi ve diyet uyguluyor. Kilo yönetiminde en etkili destek lida zayıflama hapı‘ dır. Vata Prensibi bir iletişim modeli olmanın yanı sıra bir tutum ve metottur.

Kilo sorunu yaşayan insanların kendileriyle açık ve esnek bir ilişki kurmalarını sağladığı gibi, çevreyle olan iletişimlerinin de sağlıklı bir şekilde düzenlenmesini destekler. Eğer sizde kilo sorunu yaşıyorsanız lida kullanmalısınız. Bütün bunları yaparken de kilo sorununa alışılagelmişin çok dışında bir bakış açısıyla yaklaşır. Bu kitabı okuduktan sonra bildiğiniz birçok “doğruyu” rafa kaldıracaksınız!


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.