Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
06

    

Yemekten Önce Su İçin!

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 06 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

yemekten önce su içinSabah aç karnına ılık su içmek zayıflamanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce de içilen su daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Mutlaka bunu dikkate almalısınız. Ayrıca lida kapsülleri ile sağlıklı zayıflamayı bşarabilirsiniz. Lida haplarını kullandıktan sonra bol bol su tüketmelisiniz.

İdeal kiloya gelebilmek için bazı kurallara uymalısınız. En başta da lida kapsüllerini düzenli olarak kullanmalısınız. Ve lida ile birlikte bol bol su tüketmelisiniz. Zayıflama hapı lida diyetlerinde kafeinden uzak durun ve vitamin ağırlıklı beslenmeye çalışın.

Tekrar eski düşüncelerin, kiloların, yağların, endişelerin ruhunuza geldiğini hissederseniz, bir makine yardımıyla çekin onları. Nerenizde fazlalık görüyorsanız, fazlalıklarınızı makineyle çekin. Gelen sıkıntılı duyguları derhal temizleyin. Ruhunuz ve bedeniniz güzel görünene kadar devam edin. Zihninizde düzeltin her yerinizi.

Cildinizi gerginleştirin, parlamasını sağlayın. Bunları zihninizde yapabilirsiniz, yeter ki hissedin. Gerçekten her gün bunu hissedin. Sizin de diz kapağı ameliyatı olduğunu zanneden hastalardan hiçbir farkınız yok.

Tek yapmanız gereken, yapmak istedi “hayat çok zordur” mu diyorsun? Madem hayat senin için bu kadar zor, o zaman rahata ermek için niçin uğraşıyorsun? Eğer öyleyse, ne yaparsan yap, her şey senin için zor olacaktır. Sen hayatın keyifli olabilme ihtimallerini beyninden kaldırdın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.