Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
18

    

Yeni Diyet Kuralları

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 18 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

yeni diyet kurallarıKullanılan lida zayıflama kapsüllerinin, genellikle günlerini evde geçirenlere ve oturarak çalışanlara yararının olduğuna saptandı. Oturduğunuz yerden lida sayesinde kalori kaybedeceksiniz. Fazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtulabilmek için mutlaka sağlıklı adımlar atılmalıdır.

İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara sadece lida kapsülleri engel olabilir. Ne kadar diyet yaparsanız yapın yinede istediğiniz sonucu alamazsınız. bu yüzden dikkat etmelisiniz.

Sağlıklı diyet deneyimlerini denemelisiniz. Mucizeler yaratan lida’ yı merak edenler vakit kaybetmeden kullanmalı.  Sıcak zencefil çayı genellikle kapha kişileri için iyidir, çünkü sistemi canlandırır ve fazla kaphayı temizler.

Arada sırada öğün atlarsanız, ki bu birçok kapha kişisi için iyidir, sıcak su içinde bir kaşık bal sizi rahatlatır. Tatlıları azaltmak birçok kapha kişisi için oldukça zordur, fakat denemek için bir hafta az şekerli beslenme uyguladığınızda kendinizi daha hafif ve enerji dolu hissedeceksiniz. Bal özellikle önerilir, fakat günde bir çorba kaşığından fazla almayın.

Aynca ayurveda’ya göre balı ısıtmak onu sağlığa zararlı hale getirdiğinden pişirmede kullanmayla dengesi bozulmuş kapha kişileri süt, tereyağı, dondurma ve şekerli tatulan yemeyi çok isterler fakat bu yiyecekler onlara hiç iyi gelmez. Çünkü sistemi daha soğuk ve tıkanmış yapar. Sindirime yardıma olması için önceden kaynatılmış ve az yağlı süt içebilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.