Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
15

    

Yeni Jenerasyon Lida

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 15 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Yepyeni ve formülü güçlendirilmiş Lida geliyor! Resmi araştırma laboratuvarı sözcüsü Elva Taohachi’ nin yaptığı ve Çin sağlık raporu gazetesinde 2 gün önce yayınlanan açıklamaya göre Kunming LC yeni ve çok daha güçlendirilmiş, buna karşılık yan / advers etkileri optimize edilerek düşürülmüş yeni bir formül üzerinde çalışıyor. 2010′ un 2. yarısına yetişeceği beyan edilen bu yeni formül için yapılan tanıtımda ilk yeni kutu görsellerinden bazı kısımlar sunulmuştur.

Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bulgular ve kullanıcıların geri dönüşleri de dikkate alınarak ürün içeriğinde bulunan turunç ekstresi formülü yoğunlaştırılmış ve güçlendirilmiş, bunun haricinde L-Carnitine oranı da yükseltilerek ürünün etkilerinin 2009′ a kadar üretilen eski gri figür Lida kapsül‘ lerden dahi daha etkili bir formül kalitesine yakınlaştırılması sağlanmıştır.

New Generation Lida başlığı altında yine GMP, TUV Cert ve ISO standartlarında, FDA onaylı Vegetable kapsüllerde ve yoğunlaştırışmış biçimde yapılandırılacak yeni Lida’ nın en büyük özelliği ise 2009′ da Lida kullananlar tarafından dile getirilen en sık şikayetlerin baz alınması ve istenmeyen etkilerin bu yeni üründe görülmeyecek olmasıdır.

Ayrıca yeni üründe iç blasterlerin tasarımlarının da Kmdali’ nin sahte ile mücadele programı çerçevesinde değiştirileceği açıklandı. Buna rağmen eski üretimlerde bulunan 6 farklı dilde açıklamaların kaldırılmayacağı ve blasterlerin de kapsül ezilmelerini önlemek amacıyla daha sağlam ham maddeler kullanılarak yapılandırılacağı da sızan haberler arasında. Yeni Lida’ nın yapılandırılması tamamlandığı andan itibaren siz değerli kullanıcılarımıza bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Yeni ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler bizimle iletişim yada telefon bilgilerimiz sayesinde iletişime geçebilir ve bizlerden yeni jenerasyon orjinal lida ile ilgili bilgi alabilirler.


Comments:
hazalaysun on Mayıs 21st, 2010 at 15:33 #

Lida kullanan kişiler ilacı bıraktıktan kısa bir süre sonra kiollarını tekrar aldıklarını söylüyorlar. bağımlılık yapma özelliği varmı?

admin on Mayıs 24th, 2010 at 19:58 #

hazalaysun;

Uzun süre kullanım sonucunda (6-7 kutu yada ay) vücut, ürün içeriğindeki etken maddelerine karşı daha az tepki verebilmektedir. Bunu yaşıyorsanız Meizi çay ve Chitosan takviyesini Lida zayıflama periyodunuza ekleyin ve bu iki ürünü Lİda ile kombine olarak kullanmaya başlayın. Farkı ve etkiyi göreceksiniz.

Saygılar.

cansu on Kasım 29th, 2010 at 21:41 #

şuan da sattığınız bu yeni lida mı? peki lidayı sizden başka nerede bulabiliriz eczanelerde satılıyor mu?

admin on Şubat 24th, 2011 at 00:55 #

cansu;

Ürünü eczanelerden temin edebilmeniz şu an için pek mümkün görünmemektedir. İnternet ortamında güvenli olduğuna inandığınız web sitelerinden ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Saygılar.

zeynep on Ekim 4th, 2012 at 03:10 #

ben ve bi çok arkadaşım lida nın eski jenerasyonunu kullanıp çok iyi sonuç aldık.fakat evlendikten sonra eşimle yeni ürün sipariş ettik 1 ay harfiyen kullanıma uygun kullandık. ama ne eşim ne ben değil kilo gram vermedik.hala sipariş edip kullanmadığım paketler elimde. eskisinden istiyorum.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.