Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
10

    

Yeni Lida Daha Harika!

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 10 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

KmDali (Kunming Dali) firmasının yakın zamanda haklarını laboratuvar kuruluşu (Lida’ nın gerçek formülistleri)’ ne devretmesi sonrasında yeni lida ürünü piyasaya girmiş ve çok yakın zamanda da ülkemizde satışa sunulmuştur.

Yeni lida’ nın en büyük özelliklerinden biri de daha sağlam formülü ve geliştirilmiş ekstral yapısı sayesinde, lida kullanıcılarının en temel sorunu olan “bağırsak tembelliği” şikayetinin tümüyle giderilmiş olmasıdır.

Kunming Licao Ld. tarafından yapılan yeni açıklamalarda ürünün formülünde ve tasarımında şu gibi yeni değişikliklerin de yapıldığı açıklanmıştır;

 1. Ürünün kutu tasarımı ve hologram yapısı tümüyle değiştirildi.
 2. Kutu üzerindeki bayan görseli, eskisine nazaran çok daha kaliteli olarak güncellendi ve bir başka bayan görseli kullanıldı.
 3. Arkası dönük ve saçını tutan bir bayan figürü kullanıldı.
 4. Kutu üzerine özel bir “baskı tarama tekniği” ile baskı yapıldı.
 5. Bu baskı tekniğine göre kuıtu üzerinde ön ve arka yüzde birbirini takip eden tarama efektleri görebileceksiniz.
 6. Yanak tasarımında içerik ve dozaj bildirim logosu geliştirildi.
 7. İç blaster, lida müşterilerinden gelen yoğun ilgi üzerine ilk sürüm lida’ da olduğu gibi “gri tabaka” kullanılarak yeniden üretildi.
 8. Blasterin üzerinde bulunan orjinal ve yeni “gül clipartları” ışıkta görünmeyecek fakat gölgede net olarak gözükebilecek şekilde tasarlandı.
 9. Ürünün iç ekstre yapısı ve formülizasyonu tümüyle değiştirildi. Buna göre iç yapı artık şu şekilde oluşuyor;
 • Turunç yoğunluğu arttırıldı (Zayıflamayı sağlayan en gözde etken maddesinin değeri 75 Mg’ dan 135 Mg’ a yükseltildi.
 • Ürün formülünde yeni bir bitki! Hint Lotusu eklendi. (Bu ürün metabolizmal faliyetleri düzenleyerek artık yan etkisiz bir zayıflamanın mümkün olmasını sağlayacak.
 •  Cassia tohumu ekstraktı kullanımında değişik bir sentezleme uygulandı.
 • L-Carnitine oranı % 100 arttırıldı. (Unutmayınız: L-Carnitine, yapılan bilimsel ve klinik araştırmalara göre vücutta yemek yeme aşamasında ve sonrasında biriken yağ stoğunun vücutta tutulmasını engelleyerek, direkt olarak mitokondriye taşıma yapan bir etken maddesidir.
 • Cassia tohumu ekstresi ürün formülüne eklendi. Cassia, bağırsak hareketlerini optimal oranda dengeleyerek kabızlık şikayetini en aza indirebilecek şekilde ürüne eklenmiştir.
Tüm bunların yanısıra ürünün kutu içinde özel bilgiler içeren prospektüsün de yeni formüle göre ve kullanım talimatlarına göre güncellenmesi sağlandı.Kutu içeriği: 5 farklı aliminyum blaster içerisinde toplamda 350 Mg.’ lik 30 kapsül + iç açıklama prospektüsü
Yeni Lida zayıflama hapı hakkında kullanıcılardan alınan ilk geri dönüşlerin de oldukça olumlu olduğunu belirtmek isteriz.
Kullanım uyarısı: Daha önce kullandığınız orjinal lida ürünü artık üretilmemektedir. Üretim süreci tamamlanmış olan bu ürünü internette herhangi bir web sitesinde görür yada satıldığını farkederseniz lütfen kesinlikle sipariş etmeyiniz ve kullanmayınız. Bazı firmalar tarafından eski Lida ürününün sahte sürümleri üretilmekte ve internet üzerinden pazarlanmasına çalışılmaktadır. Özellikle adres kısımlarında “Resmi Satış” gibi kelimeler geçen web sitelerinden kesinlikle ürün alımı gerçekleştirmeyiniz. Bu tüp ürünlerin içerikleri tamamıyla “tıbbi nişasta’ dan” oluşmakta ve hiçbir etkisi olmamaktadır.
Yeni lida’ nın özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için şurada bulunan resme göz atınız…

Comments:
Saadet kocamusaoğlu on Temmuz 14th, 2011 at 12:01 #

Sayfanızdaki tüm açıklamaları okudum..Aslında inanıp inanmamak konusunda tereddüt yaşıyorum çünkü bugüne kadar birçok zayıflama ilacı ve kremi kullandım ancak hiçbirinde bir çare bulamadım.Belfıtığı rahatsızlığım olduğu için toplamda 10 kg fazlalığım var en büyük sıkıntım ise basen bölgesi bunun içinde kremler kullandım yürüyüşler yaptım ama hiçbir çare bulamadım.İşim oldukca yoğun ve günümün yaklaşık 13 saati oturarak geçiyor..Spor yapma imkanım olmadığından bu zayıflama ilaçlarını sürekli araştırıyor inceliyor ve kullanıyorum.Ancak ne gariptirki her kullanmaya başladığım ilaçlar biranda yasaklı sakıncalı kapsamına giriyor ve kullanmayı bırakıyorum..Kimininse asla faydası olmuyor. ŞİMDİ size sormak istiyorum bahsettiğiniz Lida benim gibi az harket eden birinde ne kadar faydalı olabilir ve ne kadar gerçektir.
Saygılar

bilgi on Temmuz 14th, 2011 at 13:41 #

Sonunda! Ben lidayı ilk kez geçen sene kullandım. 3 ayda 13 kilo verdim. Fazla kilolarımın tamamını vermeden bırakmıştım ve geçen ay yeniden başladım. Performansı inanılmaz. Ama belirtmeliyim ki bir süre kullandıysanız (3 ay mesela) ve ara verdiyseniz, tekrar başladığınızda -en azından ilk başlarda- ilk hızı beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız. Ama 2-3 hafta sonra işler düzeliyor.
uyarıları dikate almak ve buradaki makaleleri okumak çok önemli. Elbette vücuda ve sisteminize etkisi var; bir formül hem iştahı engelleyecek, hem zayıflatacak hem de hiç etkisini hisetmeyeceksiniz kilo vermek dışında; öyle bir dünya yok! Eğer salık verilenleri dilerseniz, zarar görmüyorsunuz, ama biliyorum ki kalp ve tansiyon hastaları hakikaten kullanmamalı. Bence önce bir takım testler yaptırın. Ben her gün kola ve kahve içen biriydim, ama öyle bir çarpıntınız oluyor ki korkuyorsunuz, bu yüzden kullanırken talimatlara tam uymaya karar verdim ve şimdi hiç tüketmiyorum.
Bu yazıyı yazmanın birilerini kullanmaya itebileceğini biliyorum çünkü ilk başlarda benim için de yorumlar çok önemliydi. Kesinlikle işe yarıyor, hatta herhalde doğru beslenmeye takıp, aman bu gün kırmızı bir şeyler yemedim şalgam alayım dememle de ilgisi vardır ama, başka bir çok yönden de kendimi daha sağlıklı hissediyorum. B grubu vitaminlerinde eksikliğiniz varsa(test yaptırın) destek alın, folat içeren gıdalaer tüketin ki karaciğerinizi koruyabilin. Ve benim tavsiyem ilk aydan sonra spor yapın ufak ufak. Eğer kullanım tallimatlarına uymayacak ve makaleleri okumayacaksanız, hiç başlamayın. Bu arada bu sefer için 6 kilo verdim. Devam ediyorum ve yani gelen kutular SONUNDA! bir harika. Tam olarak sitede anlatıldığı gibi. Bu önemli, çünkü insan demoralize olunca hiçbir şey işe yaramıyor. Telefonlarla çağrı merkezindekilere bin kere aynı soruları soruyorum ürün ambalajı beklediğim gibi çıkmadığında. Sağolsunlar onlar da cevaplıyor, hasarlı kutu vb. durumundaysa hemen telafi ediyorlar. Tüm ekibe teşekkürler.

admin on Temmuz 15th, 2011 at 12:58 #

Sayın Saadet kocamusaoğlu;

Yasaklı ve sakıncalı kapsamına giren bitkisel takviyelerin neden bu kapsama girdiklerini hiç düşündünüz mü ?

Buna tek sebep, formülü kaliteli olan ve işe yarayan ürünler olmalarıdır. Şu ana kadar yasaklanan ürünlere şöyle bir göz gezdirin;

Hepsi gerçekten sükse yapan ve insanlar tarafından yoğun olarak istenen ürünler değil miydi ?

O zaman ortaya tek bir tez çıkıyor: İşe yarayan ve içinde aldatmaca olmayan her zayıflama takviyesi bir şekilde yasaklanıyor ve birilerinin başına dert açıyor.

Ne tesadüf!
Varın siz bu tip ürünlere “üst kattakiler” nasıl bakıyorlar onu düşünün. Masum zayıflama ürünlerinin kimlerin cepleri için tehlike yarattığını hesaplayın…

admin on Temmuz 15th, 2011 at 13:01 #

bilgi;

Destekleyici yorumlarınız için teşekkür ederiz. Yeni üründen göreceğiniz etkileri bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sağlıklı günler…

YALIM on Temmuz 16th, 2011 at 22:11 #

Merhabalar. 2007 yılından bu yana belli aralıklarda ürünü kullanıyorum. Ürünün çok faydasını gördüm. En hoşuma giden tarafı; açlığınızı kontrol edebiliyorsunuz ve aklınıza abur cubur yemek gelmiyor. Yeni formülü sayesinde Lida çok daha etkili bir hale gelmiş. En kısa sürede sipariş vereceğim.

Yalım Soyer on Temmuz 17th, 2011 at 00:12 #

Merhaba. Biraz geçmişi hatırlayalım. Lida Türkiye pazarına 2007 yılında girdi. Ve girmesinden kısa bir süre sonra ilgili Bakanlık tarafından yasaklandı. Bunun asıl nedeninin zayıflama ilaçları içerisinde pazar lideri konumunda olan büyük bir firmanın Lida’nın piyasaya sürülmesiyle pazar payını kaybetmeye başlaması olduğunu biliyor muydunuz? Söz konusu ilaç firmasının ilgili bakanlıkla oldukça yakın ilişkilerinin bulunması yasaklama kararı alınmasında önemli bir rol oynamıştır.

admin on Temmuz 17th, 2011 at 15:02 #

Sevgili Yalım Soyer;

Uzun zamandan beri bizimle beraber çalışan değerli ve bilinçli bir müşterimiz olarak gerçekleri paylaşmanızdan mutluluk duyduk. Teşekkür ederiz.

admin on Temmuz 20th, 2011 at 12:38 #

Ürünlerimizin orjinalliğine istinaden ücret iade garantisi veriyoruz.

Saygılar.

serap on Temmuz 20th, 2011 at 19:10 #

merhabalar ben lidayı 2 yıl önce kullandım 12 kilo verdim süperdi inanamıodum kendime ama verdiğim kiloyu tekrar aldım. şimdi tekrar lida almak istiyorum ama o kadar değişio ki ilaç sürekli sahtemi orjınal mı dye kafamı karıştırıyor. orjınal garantisi ve iade garantisi veriosanaz ürünü hemen sipariş geçicem.

simal on Temmuz 26th, 2011 at 16:48 #

2007 yılında lida kullandım müthiş etkisini gördüm 1 ayda yaklaşık 8 kilo verdim hemde çok kilolu olmamama rağmen hızlı ve etkiliydi fakat sonra ilerleyen yıllarda aldığım lida çok farklı etkisi çok az iştah kesmiyor ve yan etkisi çok fazla çok fazla mide bulantısı yapıyor ve sinir sistemimi bozuyor moralim çok bozuk oluyor yeni lida için bu yan etkiler geçerlimidir. benim 7 kilo fazlalığım var yeni lida ile bu yan etkiler olmadan kilo verebilirmiyim.

pınar on Temmuz 31st, 2011 at 00:29 #

nasıl memnun kaldım nasıl..:) lidayı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine deneme amaçlı sadece 15 gün kullandım..bahsedilen yan etkiler ben de sadece bir gün sürdü ve sonra her şey normale döndü..15 ün kullandım ama sonuç gercekten mükemmeldi..şimdi sitenizden ben de sipariş verdim..sabırsızlıkla lidalarımın gelmesini bekliyorum..umarım yine güzel sonuçlar alırım..sevgiler..

admin on Ağustos 2nd, 2011 at 09:17 #

@serap;

Lütfen bör önceki yorumu okuyunuz.

admin on Ağustos 2nd, 2011 at 09:22 #

@simal;

Yeni Lida ürününde yan etkiler olabildiğince azaltılmış durumdadır. Güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

meltem özel on Ağustos 4th, 2011 at 17:34 #

merhaba ben kredikartı ile taksitli olarak almak istiyorum ama sitenizde güvenlik tedbiri varmı?onunla ilgili bir yazı yada uyarı görmedim bilgi alabilirmiyim acil sipariş vericem

admin on Ağustos 7th, 2011 at 16:31 #

meltem özel;

Sizin onayınız alınmadan kredi kartından çekim yapmıyoruz. Web sitesi üzerinden çevrimiçi çekim yapılmamaktadır. Bu yüzden sistemimiz oldukça güvenlidir.

fatma on Mayıs 24th, 2012 at 19:33 #

liya yayı bir arkadaşı kunlanmış bende kullanmak istiyorum ama gercekten faydası olurmu daha önceleride başka ilaçlar kullandı bir faydası görmedim bu yüzden şüpeli bakıyorum

eme akgün on Temmuz 23rd, 2012 at 15:16 #

slm sewgili adminn.ben çook eski lida kulanıcılarınızdan emel bi çok kez yazdım ama geri dönüş yapılmadı bana. önceleri çok memnunduk lidadan ben ve arkadaşlarım müthiş kilolar werdikk ama daha sonra hiç bi etkisi kalmadı artık bi gram bile weremiyoruz defalarca aldık ama sonuç hüsrandı. bugün stenize girdim yenilenmiş lida yazdığını görünce dayanamadım yazdım yinnee ama sonuç alamam dieee tereddütlüyüm doğrusuu.belki on kutu kullandım ama ne para iadesi nede kilo veremediğime inandıramadım kimselerii bütün arkadaşlarım benden haber beklio eski lidada her gün 900grm verdiriodu ondan bulursan hememn alalaım diolarr. lütfenn bana geri dönüünn artııkk

Yasemin Y. on Eylül 26th, 2012 at 22:50 #

2012 yılında kimse kullanmammıdı mı bu ürünü 1 yılı aşkın süredir hiç yorum yapılmamış!!!

özleö on Nisan 20th, 2014 at 18:08 #

merhabalar bende bende lidayi çok eski ve ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda kulananlardanim o yillarda müttiş zayifladim ve çok mutluydum ne varki sonradan aldiğim lida dan hiçbir sonuç alamadim birçok siteden denedim ve hiç kilo veremedim ilk piyasaya sürülen lidanin etkisi süperdi şimdi tekrar kullanmak istiyorum ama terettütlerim var acaba yinemi sonuç alamicam…
Bu konuda iddali verim verilcekse bunca insan sipariş verip umutlaniyo sonuç güzel olunursa bir o kadar herkez için hem müşteri kazanilir hemde alici mutlu olur…

ÖZGÜR GÜN on Ocak 12th, 2015 at 16:20 #

merhaba,Glukozamin Kondroitin ve Kondromin -S Calsium ilaçları ile kullansam sakıcası olur mu?Bu ilaçlar kıkırdak ile ilgili ilaçlar
Teşekkür Ederim.

Özgür on Ocak 13th, 2015 at 14:25 #

Merhaba,yeni lida siparişi bugün geldi.Ancak yukarıda bahsettiğiniz kutu gelmedi.Farklı bir kutu içinde geldi.Kutu içeriği: 5 farklı aliminyum blaster içerisinde toplamda 350 Mg.’ lik 30 kapsül + iç açıklama prospektüsü çıkmadı.Kutu üzerinde kadın üstünü gazete kağıdı ile kapatmış.İlaç kutularıda normal hap kutusu gibi küçük.Beni kandırmadınız değil mi?::(((((

Özgür on Ocak 13th, 2015 at 15:22 #

13 ocak 2015 tarihinde saat 14:25 sularında yapılan yorum hakkında.Görkem Bey’den konu hakkında bilgi aldıktan sonra yorumun haksız olduğunu anladım.Yıkarıda yapmış olduğum yorum tamamen yanlış anlamadan kaynaklanmıştır.Görkem Bey ve Buket Hn.ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Özür dilerim.
Saygılarımla

rabia on Şubat 6th, 2015 at 21:38 #

Ozgur bey
Lida kullanmak istiyorum fakat endiselerim var.yorum yapanlar arasinda yeni kullanici siz oldugunuz icin size sormak istiyorum. Kilo verdiniz mi memnunsaniz sitenin tel. Numarasini yazarmisiniz.

Hbs on Temmuz 5th, 2015 at 17:03 #

Ürünler orjinalmi

Lara on Kasım 26th, 2015 at 10:14 #

Bende şimdi bugün aldım ama ambalajsiz gelmiş içinde de not uzurudleriz kutusu yurt dışından geldiği için ezilmiş vs ama Aliminyum içinde de değil bir plastik kutuya koymuşlar hemen aradım ithal ürün olduğu için gümrükte yer kaplıyor diye bayan açıkladı. İçtim şu an bitane fıstık yeşili gibi kapsül inşallah sahte ürün değildir kendimi Allaha emanet ettim bakalım nolucak

Ebru on Haziran 30th, 2016 at 11:56 #

Merhabalar ben daha önce Q7 kullanmistim gercekten cok etkiliydi simdi lida var ama haberlerde hep goruyoruz zayiflama ilaclarindan dolayi hayatini kaybedenleri tek korkum bu

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.