Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
07

    

Yenilecekler Yenilmeyecekler

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 07 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Yenilmesi ve yenilmemesi gerekenlerStresle başlayan ve bağışıklık sisteminde hastalıklara karşı savaşan hücrelerin yıkımına kadar uzayan zincirleme reaksiyonlar sonucunda, insan vücudu virüslere maddelere karşı hassas hale gelir. Bu da orjinal li-da için doktorların sıklıkla söz ettiği kilo verme ile stres arasındaki yakın ilişkidir.

Araştırmaların istatiksel sonuçları, kanserin yalnız yaşayan, dul ve boşanmış kişilerde, evlilere kıyasla daha yaygın olduğunu göstermektedir. Ayrıca, hasta profili araştırıldığında, kanserli kişiler, hislerini içine gömen dışarıya vuramayan kimseler olarak tanımlanmıştır.

Lidadan sonra kesinlikle kullanılması sakıncalı gıdalar listesine bir göz atalım: Beyaz un ve bundan üretilmiş tüm ürünler, şeker, büyüme hormonu verilerek semiz hale getirilmiş sığırın sütü ve eti. Bu hayvanlarda kullanılan büyüme hormonu, özelliklerini kaybetmeden, vücudumuzdaki hücrelerin gelişmesini birkaç kat hızlandırarak kansere ortam hazırlamaktadır.

Eğer, hormon dengesizliğine bağlı bir zayıflama türü söz konusuysa, doğal olduğundan emin olmadan evvel tüm hayvan proteinleri yasak listesine girmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.