Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
05

    

Yeşil Devrim ve Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Kategorilenmemiş, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 05 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

yeşil devrim ve lida1950-60 arasında ‘yeşil devrim Latin Amerika’yı tümüyle sarmıştır. 1953e gelindiğinde ise, tarımın tekelleşmesini sağlamak ve dünya gıdasını Rockefeller’ın hegemonyasına almak için ‘Tarım Geliştirme Konseyi’ adıyla yeni bir örgüt kurulur. Verimlilik masallarının yanı sıra, kitlelerin hibritin doğalla aynı olduğu masalına ikna edilmesi için çok kapsamlı projeler ve kampanyalar yapılır. 1966’da bu oluşuma Ford Vakfı da katılır. ABD, istihbarat birimleri dahil her türlü imkanı bu tür amaçlarla kullanmaktan hiçbir dönemde kaçınmaz. Aynı yıl Buğday ve Mısır Geliştirme Merkezini (CIMMYT) kurar. Merkez, Başkan Lyndon Baines Johnson’un80 da çabalarıyla gıda yardımı yapılacak ülkelere bir ön koşul getirir. ‘Barış için gıda (RL.480) adı verilen bu ABD yardımının ön koşulu, Rockefeller’ın nüfus kontrol programına dahil olmak ve ülkenin kapılarını Amerikan yatırımcılara açmaktır. Zayıflama ilacı Orjinal lida ‘nın keşfi de o zamanlara dayanmaktadır.

Rockefeller’lar gelirlerinin yarısını, tüm vergilerden muaf tutulan kendi kurdukları dört adet vakfa aktararak vergiden muaf olmaktalar. Dünyanın birçok yerinde bu tip ‘özel şirket vakıfları‘ sayesinde, büyük güçler vergilerden kaçınırlar. Vergilerden kaçmayan lida üreticilerini ise Lidanın zararları diye bir karalama kampanyası başlatarak kötülerler. Rockefeller ise; bu vakıf paraları ilaç kullanımını özendirmek için bağışlandığından ve pek çok ilaç, kömür katranı türevlerinden yapıldığından, petrol şirketleri ve ilaç üreticileri (ki çoğu Rockefeller’ındır veya onun kontrolündedir) ile birlikte bu işten en karlı çıkandır.

Rockefeller ailesinin küresel operasyonları saymakla bitmiyor. İşte bunlardan bazıları: Sanki varmış gibi gösterilen küresel ısınmanın tehlikelerine dair propaganda seferberliği ABD’de ve AB’de küresel ölçekte yaşamsal öneme sahip unsurların azaltılması için uygun bir kamuoyu oluşturulması… Çiftçilere yakıt olarak kullanılacak mısır, kolza ve diğer tahılların üretilmesi için ödeme yapılması… Biyoyakıt siyasetlerini meşrulaştırabilmek için bilimsel açıdan uydurma ‘küresel ısınma’ tehdidinin biyoyakıtlarla azalacağı iddiası…

Çalışmalarını Rockefeller’ın yardımları ile yürüten Hermann Muller, amaçlarını, “Bir gün uygun hammaddeler kullanarak tamamen yeni bir insan yaratmak” olarak açıklıyor. Nüfus Konseyi Başkanı Ostoborn ise bir sperm bankası kurarak kendi belirledikleri kimselerden elde edecekleri spermler ile gen devrimi ve kendi tasarladıkları bir insan yapmayı hedeflediklerini belirtiyor. Rockefeller’ın Nüfus Konseyi, her fırsatta dünya nüfusunun fazlalığından ve siyahi nüfusun korkutucu boyutlarda arttığından dem vurarak uluslararası bir doğum kontrol programı baskısı uyguluyor.


Comments:
dilek on Ekim 8th, 2010 at 16:30 #

mrb ben 2009 mayıs ayında lida kullanmaya başlamıştım iki ay düzenli kullandım ve istediğim kiloya ulaştım sonra bir ay da gün aşırı kullandım hiç bir sorunda yaşamadım sizin söyledikleriniz dışında sizin yazdıgınıza göre tekrar kullanmak için aradan iki yıl geçmesi gerekiyormuş ben daha iki yılı doldurmadım kilomda o zamn ki gibi değil sadece 2 3 kilo fazlam var ama gene kullanmak istiyorum çok güzel bi yeme alışkanlıgı kazandırıyo lida sizede o dönem cok mesaj yazmıştım sizde hepsine cevap vermiştiniz ben şimdi ne yapayım dogru zamn ne zamn başlasam olur mu yoksa iki sene yi doldurayım mı yaza düğünüm varda

admin on Ekim 12th, 2010 at 03:03 #

dilek;

Tekrar kullanıma başlamanızda sakınca yok. Son kullanımınızdan bu yana 1,5 sene gibi bir zaman geçmiş ki bu süre fazlasıyla yeterlidir.

Saygılar.

İlayda on Ekim 12th, 2010 at 21:36 #

Merhabalar. Ben yaklasik 5 ay düzenli bi sekilde lida kullandım. 89 kiloyla basladım. 5 kutu yeterli olur demistiniz ancak bu 5 kutu sonunda 74 kiloya düstüm. 60 olmam gerekiyor. Yaklasık 1 aydır kullanmıyorum. Ancak 79 kiloya cıkmısım ve istahım inanılmaz acıldı. Bu yüzden tekrar lida aldım ve yarın baslayacagım. Ama bu durum normal mi ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

melek on Ekim 24th, 2010 at 13:37 #

iyi günler ben 6 ay önce lida kullandım ve istediğim kiloya kavuşmuştum fakat birden bıraktım ve şuan eski kiloma geri döndüm.yeniden almak ve kullanmak istiyorum fakat şüpelerim var.üzerinden en az iki yıl geçmeli yorumunuzu gördüm sakıncası olurmu

Emel on Kasım 10th, 2010 at 19:46 #

Kansızlık için zaman zaman tuzlu serumla birlikte Venofer alıyorum. Bununla birlikte Lida kullanabilir miyim?

admin on Kasım 23rd, 2010 at 02:42 #

İlayda;

Ara vermeniz yerinde bir karar olmuş. Bu arayı 45 güne kadar uzatıp kullanıma sonrasında devam ediniz.

admin on Kasım 23rd, 2010 at 03:00 #

melek;

Yeni ve yeniden optimize edilmiş formülizasyonda bu kadar büyük bir ara vermenize gerek yoktur. Kullanıma devam etmek için 1-2 aylık bir ara vermek yeterlidir. Lütfen ürünü bırakırken kullanım talimatlarına uyarak bırakınız.

admin on Kasım 23rd, 2010 at 03:01 #

Emel;

Sanırım kullanmanızda bir sakınca bulunmamaktadır fakat yine de doktorunuza danışmanızı önereceğiz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.