Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
11

    

Yosun Hapı Zayıflama

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 11 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Yosun Hapı Sayesinde ZayıflamaUfukta çocuklar göründüğü zaman, ailevi yaşantınız muhtemelen daha çok evde oturmayı, daha az bara gitmeyi gerektirir. Eve bağlı kalmış, sanki görünmez bir göbek bağıyla bisküvi kutusuna ve ekmek sepetine bağlanmışsınızdır. Küçük kızınız yatağı boylar boylamaz ilk şarap kadehinizin dibine vurursunuz ve bu sizin annelik sabrınızın günlük ödülüdür (ve bir yandan üç posta çamaşır yıkarken diğer yandan oyun hamurundan kocaman bir aile tablosu yapmayı başarmış olduğunuz gerçeği de yadsınamaz). Hamilelik öncesi kot pantolonunuzun neden şimdi bu kadar yabancılaştığına şaşmamak lazım. Bu hayal kırıklıkları sizin için Lida aldığınız zaman ortadan kalkacaklar.

Bu bahsettiğim öylesine bir gözlem değil. Weight Wachers bir araştırmasında üç bin evli kadını değerlendirerek kadın vücut yapısının hayat boyu geçirdiği farklı aşamaları inceledi. Ankete tabii tutulanların yaklaşık yüzde 66’sı kilolarının belli bir zamanda ne kadar mutlu olduklarına bağlı olarak değiştiğini söyledi. Her şekilde yosun hapı orjinal ürünü her şekilde araya girip kilo ve yağları ortadan kaldırmaya programlanmıştır. Araştırmaya göre kadın, hayalindeki adamı bulduğu ilişkinin ilk zamanlarında “onu etkilemek için o kadar çabalıyor ki romantik bir akşam yemeğinde bile salata sipariş ediyor.” Şu işe bak! Daha sonra sevgilisiyle keyif yaptığı gecelerde rahatlık sahasına geçiş yapıyor ve bir DVD gecesi ve Tayland restoranından verilen sipariş ortalama 5 kilo alacağı anlamına geliyor. Ve Büyük Gün yaklaştıkça Büyük Elbise’ nin içine sığabilmek için kadın kahramanımız 4 kilo veriyor. İlk bebek büyük sevinç getiriyor, ekstradan ortalama 8,5 kiloyla birlikte. Sonra nihayet kendini yeniden keşfetme aşaması geliyor ve kadın hayatın eşofman ve televizyondan ibaret olmadığını anlıyor. Ve birden tam da menopoz öncesi dönem, planlarını alt üst etmeden yedi kilo veriyor…

O zaman bu suçluları nasıl tutuklayacağız? Sizin göreviniz mücadeleye devam etmek, alışkanlıklardan vazgeçmek ve hayatınızı canlandırmak. Sevgilinizleyken sürekli devasa porsiyonlar tüketiyorsanız, akşam yemeği saatlerinde yoga derslerine yazılın ve öğle yemeklerini ana öğününüz haline getirin. Kendinizi üst üste üç gece aynı şeyi yaparken yakalarsanız, ceza olarak yolun başından sonuna kadar koşup dönün.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.