Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
04

    

Yosun Kapsülü ve Obezite Zararları

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida yosun hapı kategorisine 04 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Yosun kapsülü ve obezitede kilo dengeleme kolaydırObezlerin ince insanlara kıyasla daha az ve daha kötü işleyen mitokondriye sahip olduğu açıktır. Belki de ince insanların neden ince olduğunun, obezlerin de neden obez kaldığının nedeni budur. Ama bir kez daha yineleyelim, belki de değildir! Yakın zaman önce yapılan bilimsel keşifler bize tip 2 diyabeti olan kişilerin ince akrabalarında, diğer ince insanlara kıyasla, daha küçük ve daha yavaş yanan mitokondri olduğunu söylüyor. Bu bize genetik olarak daha küçük ve daha kötü çalışan mitokondriye sahip insanların kilo alma ve diyabete yakalanma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor.

Diyabet ve mitokondriyal fonksiyon zayıflama ilacı kullanırken birbiriyle ilişkilidir ve bazı bilim insanları diyabetin birincil nedeninin mitokondriye verilen hasar olduğunu söylüyor. Yosun kapsülü, çok fazla kalori, çok fazla şeker, yüksek früktozlu mısır şurubu (HFCS), yüksek glisemik yük ya da hızlı emilen karbonhidratlar ve çok fazla doymuş ya da trans yağ insülin direncinin, mitokondride tahribata ve tip 2 diyabete neden olmasını engeller.

Bu nedenle sisteminizi engelleyen her şey oksidanlar ve serbest radikaller, şeker, trans yağlar, enflamasyon ve yağ hücrelerinden gelen ters etkili hormonal mesajların (TNFa, resitin, IL-6) yarattığı kısır döngü sizi bozuk metabolizma ve kilo alma döngüsüne sokar.

Yavaş metabolizma genlerini kapatıp metabolizmayı güçlendiren genleri harekete geçirmeye yardımcı bazı önemli beslenme prensiplerini benimseyebilir ve özellikle turunç çiçeği içeren besin destekleri alabilirsiniz.

  1. Adım: Mitokondriyal hasarın nedenlerini yok edin.
  2. Adım: Akıllıca egzersiz yapın.
  3. Adım: Metabolizmanızı hızlandıran yiyecekler yiyin, metabolizmanızı yavaşlatan yiyeceklerden uzak durun.
  4. Adım: Size metabolik ayar verecek besin destekleri kullanın.
  5. Adım: Mitokondrinize ilişkin tetkikler yaptırın.

Bu UltraMetabolizma anahtarında sorunlarınız varsa ve ihtiyaç duyduğunuz metabolik güce sahip değilseniz, bu adımları takip ederek hasar görmüş mitokondrinin etkilerini tersine döndürebilirsiniz.


Comments:
hacet on Haziran 5th, 2010 at 10:13 #

merhaba ben 2 aydır lida kullanıyorum son 2 haftadırda chitosan minneral takviyesi kullanmaya başladım ve bende kabızlıktan dolayı basur oluştu ve saçlarım döküldüğü için kafama losyon sürmemin lida kullamama sakıncası varmıdır cevaplandırırmısz teşekkürler

admin on Haziran 10th, 2010 at 15:27 #

hacet;

Losyon kullanımının bir sakıncası bulunmamaktadır. Bağırsak tembelliği şikayetiniz için form çayı kullanımı öneririz. Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.