Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
13

    

Yüksek Tansiyon ve Diyet

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lidagel, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 13 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Yüksek tansiyon ve diyetYüksek tansiyonlu kişilerin mutlaka beslenme şekillerine dikkat etmeleri gerekir. Aşırı kilo onlar için tehlikeli olabilir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mutlaka doktorunuzdan bu konuda bilgi alınız. Yüksek tansiyon hastalarının kesinlikle lida kapsülü kullanmalarını önermiyoruz.

Lida form kapsülleri her ne kadar da yararlı olsada tansiyon hastaları için tehlikli olabilir. Fazla kilo derdi ile uğraşmak istemiyorsanız özelliklşe yüksek tansiyonlular sağlıklı diyet girişimlerinde bulunmaları gerekir.

Eğer her hangi bir şikayetiyoksa lida kapsüllerini kullanabilir. C vitamini eksikliği kişiyi kanamaya yaıkınlaştırır. Bu da, özellikle yüksek tansiyonlu yaşlılarda, felç olasılığını artırır. Felçten korunmada yararlı bazı ilaçlar vardır. Bildiğimiz aspirin kan yapışkanlığını azaltarak felç riskini azaltır. Birçok meyvenin içinde doğal aspirin (salisilatlar) vardır.

Felç geçirmiş ya da felç riski olanlara aşağıdaki öğütlerin yararlı olacağını sanıyoruz:

  1. Sigarayı bırakın.
  2. Şişmansanız zayıflayın.
  3.  Her gün taze meyve ve/veya sebze yiyin.
  4. Tansiyonunuz yüksekse düşürmek için gerekenleri yapın; yani tuzdan, hayvansal yağlar, alkol ve benzerlerinden kaçının.
  5. Günde 5001 000 mgr C vitamini ve karma vitaminler alın.

Bazılarında C, B6 ve E vitamini gibi besin bütünleyici takviyeler risk etkenlerini azaltabilir. Bu konuyu doktorunuza danışınız. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmeniz için lida kapsül yardımcı olacaktır. Ancak yukarda da bahsettiğimiz gibi her hangi bir şikayeti olanların kullanmasını önermiyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.