Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
05

    

Yürüyüş Yapmanın Vücuda Yararı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 05 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Yürüyüş yapmaİnsan vücudu çok esnektir. Çok fazla kilo almaya müsaittir. Biraz kendini bırakıp salarsa kilo alması an meselesidir. Bu yüzden her zaman zayıf olmak istiyorsanız lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Mayalanması için yukarıdaki yoğurt yapımı adımlarını izleyiniz. Bekleme süresi tamamlandığında, sütünüzün yoğurda dönüştüğünü göreceksiniz. Elde ettiğiniz yoğurdu, diğer sütlerin mayalanmasında kullanabilirsiniz.

Zayıflamak için kısa süreli yürüyüşler yapabilirsiniz. düzenli bir şekilde zayıflamak için lida kapsüllerini de kullanmalısınız. lida form kapsülleri ile birlikte dengeli bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Böylece, yabancı bir mayaya hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Test edilmiş olan ve hiçbir olumsuzlukla karşılaşılmayan bu yöntem, yani nohutla mayalama; hem yoğurt, hem ekmek, hem de peynir yapımında kullanılabilir. Maalesef, ‘milli içeceğimiz’ ayran da yenildi sömürü içeceklerine…

Düzgün fiziğe lida kapsülleri sayesinde gelmek mümkündür. Lida hapı hakkında yapılan araştırmalarda inanılmaz derecede etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Herkesin tüketebileceği en güzel içecek olmasına rağmen, artık içecek alternatifleri arasında sayılmıyor bile. Eskiden yoğurda su katılarak, turfan/yayık ile elde edilen ayran, her misafire ikram edilirdi.

Bu geleneksel yöntemin yanı sıra, tebliğe göre ayran, “kuru maddesi ayarlanan süte streptococcus thermophilus ve lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus’un kültürleri katılarak” yapılırmış.

Yani, yeni ayran bu. Kapitalizmin kulu yeni üretimimiz, hem zamandan çalıyor hem de zamanımızı çalıyor. Tabiî üretim aşamalarını atlayarak, hızlı katkı maddeleri ile ayran (!) Üretiyorlar. Bir taraftan da, daha fazla rafta kalması için katkılar ekleniyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.