Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
29

    

Zayıf Kalmak için Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 29 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsülleri sayesinde kısa sürede forma gireceksiniz. Şişmanların çevreyle alakası olmadığı ve sürekli kendilerini ezik görmeleri durumu ve hayatları boyunca kilo verememelerinin nedeni dengesiz beslenme sonucu ortaya çıkmaktadır. Forma girmek sandığınız gibi bir durum olmayıp daha düzgün şekilde kilo vermek için kesinlikle lida kapsüllerini denemelisiniz.

Yıllardır kendini sürekli diyet ile cezalandırıp, sonunda da kilo veremeyen bir çok kilolu insan var, fakat artık kendinize acı vermeden zayıflamak sadece lida hapları ile mümkün olup sağlığınızı etkilemeden zayıflamak doğru bir yol olacaktır. En zayıf halkaya ne olacak?

Peki, ya sıkça duyduğumuz hastalığa genetik yatkınlık doğru mu? “ailede var olan” sağlık sorunları? Bir hastalığa olan genetik yatkınlığı, zincirdeki zayıf bir halka olarak düşünün; potansiyel olarak kırılma riski bulunan, ancak sadece aşırı baskıya maruz kaldığı takdirde kırılacak bir halka. Doğru ortamda, zayıf halka işlevini başarıyla yerine getirecektir.

Zincir kırıtırsa (hastalık oluşursa), problemin tek tetikleyicisinin zayıf halka (“kötü” gen) olduğunu söylemek doğru olmaz. Aşırı biyolojik stres tetikleyicidir ve biz bunu kontrol edebiliriz. Hücrelerin fonksiyonunu güçlendirerek, genetik yatkınlıklar, “ailede var olan” sorunlar ne olursa olsun, gerçek sorunlara dönüşmek yerine, potansiyel sorunlar olarak kalabilirler. Bu günlerde sağlık adına kullanılan zayıflama haplarının tek adı lida tablet ve bu zayıflama hapı dışında diğer kapsüllerinin lida hapı kadar etkili olmadığını görmüş bulunuyoruz.

Ne yazık ki, genelde insanlar genetik yatkınlıklarına teslim olur, kendilerini, kendi eylemlerinin sorumluluğunu almaktan kurtarırlar (en azından zihinsel olarak) gen ve bakterilerin, sağlığımızı belirleyen başlıca faktörler olduğu düşüncesi modası geçmiş ve kaderci bir yaklaşımdır.

Genler ve bakteriler, göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir, ancak hastalığın sebebi olamazlar. Şimdi gelin, genlerin ne olduğuna, nasıl işlediklerine ve hangi genlere sahip olursak olalım, sağlığımızın potansiyelini tekrar elimize almak için neler yapabileceğimize göz atalım. Doğa ve bakım genler yaşamın tasarıları ya da planlarıdır; onlar, vücudumuza tek bir hücreden bir insana nasıl dönüşeceğini söyleyen talimatlardır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.