Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
06

    

Zayıfamak için İlk Adım

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 06 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

zayıflamakZayıflamak için ilk adımı lida ile atmalısınız. Çünkü diğer uygulamalara kesinlikle gerek duymayacaksınız. Lida form kapsüllerini kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflayacaksınız. Kilo problemlerine karşı verimli sonuçlar almak için mutlaka lida form haplarını denemelisiniz.

Nefes vererek virabhadrasana duruşuna geçin ve nefes alın. Nefes vererek gövdenizi sağ ayağınıza doğru eğin. Sonra ellerinizi bir yerde tutarak öne doğru uzatın. Bu duruşta göğsünüzü sağ dizinizin üzerine yerleştirin.

Zayıflamak için dengesiz beslenmeye son vererek lida hapı kullanmaya başlamalısınız. Lida ile etkisili sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Gövdenizi öne doğru verin, sol ayağınızı yeden kaldırıp geriye uzatın, dizinizi kırmadan yere paralel tutun. Bu duruşta sağ ayağınız yere dikey olacak. Ayaklarınızın her ikisi de gergin  halde normal nefes alıp vererek 1525 saniye bekleyin. Sol ayağınızı yavaşça yere koyun, nefes alarak gövdenizi düzeltin. Nefes vererek kollarınız yanlara salıverin.

Bütün bu hareketleri, olduğu gibi sol tarafa da tekrarlayın. Faydaları: Ayakta yapılan tüm bu duruşların sağladığı faydaları şöyle sıralayabiliriz: Bu duruşlar bütün vücuda genel bir dayanıklılık ve rahatlık verir. Öyle ki, ayaklara canlılık vererek deformasyonlan düzeltir. Kabızlığı giderir.

Bedenlerin tek tek tanımlanmasına rağmen, bir arada oldukları ve enerjilerinin birbirleri ile etkileştikleri hatırlanmalıdır. Bu bileşik enerjinin adı “aura”dır. Bir duru görücü aurayı bireyi çevreleyen ve hareket eden bir kabuk gibi algılayacaktır. Renkler çeşitli gölgeler ortaya koyacak ve fiziksel bedenden uzaklığı bakımından farklılıklar gösterecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.