Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
20

    

Zayıflama Ameliyatları Sonrasında Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 20 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama ameliyatları sonrasında lidaKendi dünyanız konusundaki görüşünüzün ikincil konuma gelmesine bağlı olarak daha iyiye ya da daha kötüye gidiş olmaktadır. Zayıflama sırasında daha iyi sonuçlar almak için lida kapsül kullanımı uygundur. 1996 yılında Montgomery ve Kirsch üniversite öğrencilerine ‘trivaricaine’ denen yeni bir sınırlı uyuşturma ilacının araştırmasına katılacaklarını söylediler.

Trivaricaine, kahverengi bir madde ve onu cildinize sürüyorsunuz. Bir ilaç gibi kokuyor ve o denli güçlü ki kullanırken eldiven giyiyorsunuz ya da öğrencilere hissettirilen durum bu olmuştu. Eğer gerçekten işe yarar bir zayıflama programı istiyorsanız lida hapı ve bilinçli zayıflama programları size yardımcı olacaktır. Gerçekte ise bunun içinde su, iyot ve koku için de kekik yağı vardı. Beyaz bir önlük giyen deney yapan kişi lastik eldivenleri yalnızca bir oyun icabı takıyordu. Bu unsurlardan hiçbirisi ağrıya etkisi olan bir şey değildi.

Ne yazık ki bu düşüncenin bir saçmalık olduğu ortaya çıktı. Ama epeyce gözde kaldıktan sonra. 1959 yılında plasebo kontrollü bir ameliyat deneyi yapıldı: bazı ameliyatlarda her şeyi öngörüldüğü şekilde yaptılar. Bu ameliyattan sonra lida kullanmadan önce doktorunuza danışın. Plasebo ameliyatlarda ise hareketleri yapıyormuş gibi göründüler, ama hiçbir damarı kapatmadılar.

Plasebo ameliyatın gerçek olan kadar iyi olduğunu kanıtladılar her iki durumda da insanlar biraz daha iyileşiyorlardı ve gruplar arasında çok az bir fark vardı ama bütün bu işlemler konusunda en garip şey üzerinde o zamanlar kimse durmadı: gerçek ameliyat, sahtesinden daha iyi sonuç vermemişti. Zayıflama ameliyatları sonrasında lida kullanmadan evvel doktorunuza danışın. Ama nasıl oluyordu da insanlar uzun bir süre ameliyattan kaynaklanan bir iyileşme hissediyordu. Kimse lida form hapı‘ nın gücünü hesaba katmamıştı. Ameliyat çöpe atıldı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.