Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
05

    

Zayıflama Çabası Beyni de Etkileyebilir!

Lida ve beyninizin gücüRejim yapmanın sağlık üzerinde oluşturduğu riskler büyük ölçüde göz ardı edilmektedir. Rejim yapmak, özellikle yo-yo rejim yapma başta kalp ve damar hastalıkları, tip 2 diyabet ve bazı kanser türleri dahil olmak üzere sayısız hastalık riskini artırabilir. Zihinsel fonksiyonlar bile etkilenebilmektedir. Bu nedenle sık sık başarısız olunan rejimlerle zayıflamak yerine Lida zayıflatıcı kapsül kullanarak kesin ve sağlıklı bir zayıflamayı elde etmek amaçlanmalıdır.

İngiltere’de gerçekleştirilen bir araştırmaya göre 11 ile 18 yaş arasındaki kızların % 25’i rejim nedeniyle IQ seviyelerine zarar verebilmektedir. Bu basit gerçek, fazla kilolu olmanın tıbbi sonuçları hakkında bir çoğu sorgulanabilir ve yoruma bağlı ya da doğrudan hatalı tanımlamalar arasında kaybolmuştur. Eğer kilo kaybı genelde olduğu üzere özgüven üzerine bindirilmiş ise bir de hedeflerinde başarısız olan çoğunluğun psikolojik maliyetlerini tasavvur edin. Ulusal Sağlık Kuruluşu’nun obezite üzerine gerçekleştirdiği konferansta “obezitenin inanılmaz derecede psikolojik yük yarattığı ve bu yükün obezite üzerinde en büyük ters etken olabileceği” kabul edilmiştir. Her şeye rağmen mümkün olmayan bir ideali gerçekleştirmek için rejim yapmak ulusal kaygımızdır. Düşük vücut ağırlığı bizim sağlık ölçümümüz, öz değer sembolümüzdür. Oysa kilolu bir vücut da formda olabilir. Zayıflamak sadece güzel görünmek ile alakalı olmalıdır ki Lida ilacının size vaat ettiği ve sağladığı da budur.

Obezite ve şişmanlığın sağlık riskleri abartılmış olabilir mi? Vücut yağı aslında kaybetme takıntımızdan daha az sağlık sorunu yaratıyor olabilir mi? “Şişman” ya da “obez” diye adlandırdıklarımız yalnızca abur cubur besinler açısından zengin rejimler ve yetersiz fiziksel egzersiz sonucunda tehlikede olabilirler mi? Yukarıdaki soruların her birinin cevabı “evet”. Sağlık ya da fiziksel görünüm için kilo vermeye çalışan milyonlarca Amerikalı için davranışlarının sonuçları hakkında daha iyi bir anlayış sahibi olmaları yaşamsal önem taşımaktadır. Vücut yağı ölümcül değildir ancak ondan kurtulma çabası ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle en sağlıklı zayıflama yolu olan Lida ile zayıflamaya önem verilmelidir. Zayıflarken de fiziksel aktiviteler yapmak gözardı edilmemelidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.